AZ Havířov
3:2 (0:1, 0:1, 3:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Úterý 19.11.2019, 17:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • Chance liga • 9. kolo

Třetí třetina přinesla úplný obrat skóre během šesti minut a konečné vítězství Havířova 3:2. Domácím k tomu zásadně pomohly dva přesilovkové góly při vyloučení Smetany na 2+2 a pak důraz kapitána Maruny při vítězném gólu. Hosté měli zápas dobře rozehraný, ale nakonec jedou ze slezského tripu domů z prázdnou.

Ode mne je to pro dnešek vše, napočtenou u dalších onlajnů. (19:16:48)

59:48
    Asi poslední útok hostů ztroskotal těsně za modrou čárou.

59:30
    I po skončení přesilovky je puk na havířovských hokejkách.

59:15

58:48
    Havířovští zakombinovali v útočném pásmu a puk těsně minul branku Slovanu.

58:18
    Puk za havířovskou brankou.

57:58
    Havířovští se už nikam moc neženou.

57:15
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Pavel Kordule.

57:05
    Az se snaží držet puk na svých hokejkách, více méně se mu to daří, ale hosté jsou samozřejmě také aktivní v jeho získání.

56:35
    Ofsajd AZetu.

56:12
    Havířovská branka posunuta poté, co v ní skončil jeden z ústeckých útočníků.

55:02
    Kotala po nahození Mrowiece doklepává puk těsně mimo branku.
    54:45 Jan MARUNA - 3:2

54:45
    Havířov právě vstřelil branku!
    AZ otáčí během šesti minut skóre zápasu na svou stranu. JAN MARUNA nabral rychlost ve středním pásmu, z levého křídla se natlačil před branku a procedil puk za čáru. Asistence: David Chroboček a Alex Rašner.

54:10
    Mrowiec nahodil puk na branku a ten se po dvou tečích stal pro Stahla docela nebezpečný.

53:50

53:15
    Opět je puk za brankou Slovanu, ale ten hru rychle obrací.

Tomáš Vlček

Branky a nahrávky: 49. R. Veselý (Matai), 49. Kotala (F. Seman, Malina), 55. Maruna (Chroboček, Rašner) – 18. Jelínek (Houška, Zukal), 26. Kordule (Š. Bláha, Müller)

AZ Havířov: Stezka (Matoušek) – Mrowiec, Rašner, Matai, Malina, Kachyňa, Chroboček, L. Rutar – Toman, F. Seman (A), Kotala – O. Procházka, R. Veselý, L. Bednář (A) – Žiak, Starý, Maruna (C) – Dvořák, Cihlář, Fridrich.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (Brízgala) – Smetana (C), Müller, D. Krejčí (A), Vl. Brož (A), Hes, Zukal – Ma. Svoboda, J. Havel, Kružík – Grim, Vildumetz, Maršoun – Houška, Kordule, Filip – O. Bláha, Š. Bláha, Jelínek.

Rozhodčí: Děděk, Kašík – Hanzlík, Bartek

Diváci: 1.048