Novosibirsk – Vladivostok 1:2 (kon.) | Barys – Chabarovsk 2:3 (po pr.) | Ufa – Kazaň 3:4 (2:3 po s.n.)
Jekatěrinburg – CSKA Moskva 2:1 (kon.) | Čeljabinsk – N.Novgorod 4:0 (kon.) | Soči – Riga 2:3 (po pr.)

Hynek Zohorna (CHRB) 0+2, 2 střely, čas na ledě 19:55
    Marek Langhamer (CHRB) V zápase byl pouze na lavičce (20:13:22)

Parádní obrat! Ze začátku skoro bezmocný Chabarovsk nakonec dokráčel k vítězství v dnešním zápase! Po gólu Tomáše Zohorny a srovnání Ondřeje Vitáska ve třetí třetině následovalo prodloužení, kde asi rozhodlo vyloučení Metalnikova. Poslední branku zápasu tedy vstřelil Ruděnkov a Amur dnes vezme 2 body.

63:23 Igor RUDĚNKOV - 2:3

63:23
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Autorem branky je IGOR RUDĚNKOV. Amur nakonec předvádí skvělý obrat! Gorškov vybojoval kotouč a ten se následně po špatném zakončení dostal k Ruděnkovovi, který ho bekhendem skvěle zakončil do branky bezmocného Pasquala. Asistence: Alexandr Gorškov a Vladislav Ušenin.

62:30
    Domácí vyhodili, ale skoro až k modré najel brankář Alikin a rychle poslal kotouč zpět.

62:05
    Hosté ve čtyřech kombinují v útočném pásmu Barysu, střeleckou pozici však ještě nenalezli.

61:44
    Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Leonid Metalnikov – 2 min., držení hole).

61:36
    Tři střelecké pozice měli nyní k dispozici domácí. Třikrát ale nikdo z hráčů nedokázal trefit branku.
    60:48 Únik Barysu

60:48
    Obrovská šance domácích! Jeden z hráčů Barysu se utrhl a ujížděl sám na Alikina. Jeho zakončení bylo ale hodně chabé.

60:27
    Amur zatím skoro celou dobu drží kotouč, ale spíš na své polovině.

60:01

Třetí třetina nám už nabídla dost odlišný hokej. Hra byla vyrovnaná, některé momenty možná Amur domácí přehrával. Amur se také zlepšil ve střelbě, kdy vyslal na Pasquala 11 střel, což je více, než za první dvě třetiny dohromady. Barys měl ještě o jednu více, celkově to tak bylo na střely 49 ku 19, ale z 49 ran se kazašský celek dokázal prosadit jen dvakrát.

Za chviličku nám začne prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:58
    Hosté to zkusili z dálky od modré ještě dvě sekundy před koncem. Pasquale ale opět připraven.

59:00
    Probíhá nám poslední minutka poslední třetiny.

58:43
    Nyní zakázané uvolnění na opačné straně. Buly se bude odehrávat před brankou Alikina.

Jiří Polášek

Branky a nahrávky: 14. Šesťakov (Michajlis, Metalnikov), 35. Akolzin (Šalapov, Ševčenko) – 38. T. Zohorna (H. Zohorna, Golubev), 52. Vitásek (T. Zohorna, Golubev), 64. Ruděnkov (Gorškov, Vl. Ušenin)

Barys Nur-Sultan: Pasquale (H. Karlsson) – Dietz, Ohtamaa, Blacker, Orechov, Metalnikov, Makljukov, Šalapov – Akolzin, Boyd, Ševčenko – Petuchov, Sagadejev, Asetov – Knight, Tangradi, Videll – Michajlis, R. Starčenko, Šesťakov – Musorov.
    Amur Chabarovsk: Alikin (Langhamer) – Vitásek, Jordán, Turbin, Kamalov, Korjagin, Kondratěv, Alexandrov – H. Zohorna, Golubev, T. Zohorna – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – A. Lazarev, Ruděnkov, A. Kuzněcov – Jazkov, Kapiturov, Kacuba.