Los Angeles – Arizona 2:3 (kon.) | Colorado – Toronto 3:5 (kon.) | Boston – Minnesota 5:4 (po pr.)
Tampa – Anaheim 6:2 (kon.) | New Jersey – Detroit 5:1 (kon.) | Carolina – Florida 4:2 (kon.)
Montreal – NY Rangers 5:6 (kon.) | Winnipeg – Columbus 4:3 (kon.) | Dallas – Chicago 2:1 (2:0 po s.n.)
St. Louis – Nashville 2:4 (kon.) | Vegas – Edmonton 2:4 (kon.) | San Jose – NY Islanders 2:1 (po pr.)
Florida – Buffalo 2:5 (kon.)
Carolina Hurricanes
4:2 (2:2, 1:0, 1:0)
Florida Panthers
Neděle 24.11.2019, 01:10 • PNC Arena, Raleigh • NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (03:47:40)

3. Martin Nečas (CAR) 1+0

Petr Mrázek nevstoupil do utkání zrovna nejlépe a v první třetině dvakrát inkasoval, navíc v rozmezí jen 18 vteřin. Od té chvíle však své brankoviště zaklel a další gól Floridě nepovolil. Carolina díky tomu postupně skóre otočila a dokázala se prokousat k vítězství 4:2, na kterém má velkou zásluhu i Martin Nečas, který vyrovnával na 2:2.

59:54
    Ještě zakázané uvolnění Caroliny.

59:39
    Ani Hoffman ve výborné pozici nedokázal překonat Mrázka, který nyní drží svůj tým v dvoubrankovém vedení.

59:29
    Mrázek dokázal chytit prudkou ránu z pravého kruhu a přerušit hru.

59:25
    Pesce zkusil střelu přes celé kluziště, je z toho jen zakázané uvolnění.

59:11
    Zakázané uvolnění Caroliny, Bobrovskij míří znovu na střídačku!
    58:58 Andrej SVEČNIKOV - 4:2

58:58
    Carolina právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto. ANDREJ SVEČNIKOV střelou od červené čáry trefil prázdnou branku Floridy. Asistence: Teuvo Teravainen, Sebastian Aho.

58:37
    Bobrovskij míří na střídačku!

58:14
    Dobrý forčeking Caroliny, která zatím nedovolila soupeři odvolat brankáře.

57:39
    Mrázek svým betonem zachránil vedení Caroliny, domácí poté vyváží puk ze svého pásma a drží jej mimo vlastní třetinu.

57:00

56:53
    Aho se snažil kouzlit s pukem vedle branky, Bobrovskij mu ho sebral svou lapačkou.

56:16
    Hostům se povedlo osvobodit.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 10. Pesce (T. Teräväinen, Edmundson), 15. Nečas (D. Hamilton, Slavin), 38. D. Hamilton (T. Teräväinen, Svečnikov), 59. Svečnikov (T. Teräväinen, Aho) – 9. Ekblad (Acciari), 9. B. Boyle (Sceviour, Strålman)

Carolina Hurricanes: Mrázek (Reimer) – Slavin, D. Hamilton, Edmundson, Pesce, Gardiner, T. van Riemsdyk – Svečnikov, Aho, T. Teräväinen – Dzingel, J. Staal, Foegele – Niederreiter, Wallmark, Nečas – B. McGinn, Luostarinen, Martinook.
    Florida Panthers: Bobrovskij (Montembeault) – Yandle, Ekblad, Matheson, Strålman, Pysyk, Brown – Huberdeau, Barkov, Dadonov – B. Boyle, Trocheck, Connolly – Vatrano, Malgin, Hoffman – Toninato, Acciari, Sceviour.

Rozhodčí: Joannette, Nicholson – Barton, Murphy