Kunlun – Omsk 2:3 (0:1 po s.n.) | Jekatěrinburg – Barys 1:2 (po pr.) | Magnitogorsk – CSKA Moskva 1:3 (kon.)
Čeljabinsk – Ufa 4:2 (kon.) | Čerepovec – Vladivostok 1:0 (kon.)
Severstal Čerepovec
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Admiral Vladivostok
Čtvrtek 28.11.2019, 17:30 • Ledovyj dvorec, Čerepovec • KHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (19:45:49)

Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 2991 diváků.

Československá stopa v utkání

Adam Liška (CER) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:16
    Martin Bakoš (VLD) – 0+0, 4 střely, čas na ledě 18:43

Střely na branku: 26 – 20

Je konec! Domácí Severstal Čerepovec nakonec v obrovské bitvě poráží Admiral Vladivostok těsně 1:0! O jedinou branku utkání se pět minut před koncem druhé třetiny postaral Igor Geraskin! Vladivostok se ve třetí třetině nemohl dostat do hry a nevypracoval si příležitosti. V závěru hosté odvolali Olkinuoru, ale neudeřili ani při hře bez brankáře.

59:10
    Až nyní odjíždí Olkinuora ven z branky! Vladivostok zkouší vyrovnat v šesti bruslařích na ledové ploše!

58:25
    Vladislav Kodola mohl rozhodnout! Domácí hráč se dostal do úniku, pokusil se o bekhendový blafák, ale Olkinuora jeho pokus vykopl betonem!

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:34
    Liška skvělým způsobem odzbrojil soupeře v obranném pásmu. Hostující hokejista následnou bekhendovou přihrávkou poslal puk za modrou čáru.

57:15
    Domácí vyhodili puk do středního pásma a už pouze vyčkávají na to, co vymyslí hostující Vladivostok.

56:20
    Makar Chabarov uspěl v souboji za vlastní branoku a odrazem o mantinel poslal puk mimo obranné pásmo. Hokejisté Severstalu spěchají na střídačku.

55:29
    Vladivostok se nemůže vymanit z obranného pásma. Domácí hráči skvěle dostupují každého volného soupeře a nedávají Admiralu ani metr prostoru.

55:10
    Adam Liška získal odražený puk v rohu útočného pásma, ale jeho bekhendovou přihrávku přečetla obrana Vladivostoku.

54:28
    Martin Bakoš dostal zpětnou přihrávku na levý kruh, odkud pohotově zakončil zápěstím, ale trefil jen dobře postaveného zadáka v černém dresu.

54:07
    Olkinuora si opět poradil s dělovkou od modré čáry! Finský brankář kotouč spatřil na poslední chvíli a vytěsnil jej mimo hrací plochu.

52:32
    Shawn Lalonde dostal přihrávku na modrou čáru, jenže si nepotykal se zpracováním a kotouč mu opět uskočil směrem k obráncům.

52:09
    Alexandr Osipov dojel pokus domácího celku o vyhození. Osipov ihned nahodil puk před branku, jenže nikdo v bílém jeho pobídku netečoval.

51:30
    Vladivostok dostal prostor ve středu ledové plochy, jenže opět přišlo jen nahození za branku Severstalu, kde kralovali důrazní obránci.