Oxyworld Baník Chomutov – Mladá Boleslav 2:6 (kon.) | Jerigo Plzeň – Pampuch Liberec 8:3 (kon.)
FC Jerigo 1994 Plzeň
8:3 (4:1)
Pampuch Liberec
Sobota 30.11.2019, 19:10 • SH Lokomotiva 3, Plzeň • 2. Futsal liga západ • 10. kolo

Děkujeme za pozornost, futsalu zdar. (20:47:18)

Jerigo jede v sobotu na palubovku Wizards, kde je čeká těžký duel. Pražané jsou v laufu, v posledních dvou duelech porazili doma Ústí a poté vyloupili Jablonec.

Zkrátka a dobře – názorná ukázka toho, že pokud je Jerigo v šesti lidech, tak neexistuje, že zápas podcení a přistupuje k němu daleko lépe než, když nastoupí v plné sestavě. Za nasazení zejména ve druhém poločase si domácí tuhle výhru zasloužili.

Pampuch je tak v tabulce poslední, protože Mladá Boleslav dnes vyhrála v Chomutově 6:2.

Debutující brankář Radek Rychna si v prvním poločase připsal asistenci. Ještě před tím nařídil sudí Kaštánek za jeho faul na Kejdanu krátkou penaltu.

Jerigo odehrálo zápas s Pampuchem v šesti lidech (pokud pomineme dvě střídání trenéra Pechra). Nicméně opravdu mu to nevadí, protože zvítězilo 8:3. Předvedlo naprosto ukázkové nasazení, srdce, hrálo na 150 %, utkání prostě odmakalo, odjezdilo a jsou z toho tři body.

Akumované fauly ve druhém poločase: 4:6 (Vitouš z desítky nepřidal svůj pátý gól v zápase)

40
    Macháčkův centr z pravé strany tečoval Kejdana, ale Rychna zasáhl na přední tyči.

40
    Liberec právě vstřelil branku!
    Macháček centroval z pravé strany vápna na zadní tyč, kde skóroval DOMINIK KEJDANA. Asistence: Tomáš Macháček.

40
    Vitouš se otočil na Kejdanu po souboji jeden na jednoho na pravé straně, kdy se mu nelíbilo, jak jej Kejdana bránil rukama.

39
    Druhé střídání trenéra Pechra v zápase.

39
    Vitouš nedává svůj pátý gól v zápase, míč letěl vedle levé tyče.

39
    Rychna vybíhal a chtěl odkopnout míč z pravé strany do bezpečí. Jenže Petrlák (Pampuch) jej zasáhl do nohy a po faulu na debutujícího brankáře je na světě desítku. Navíc karta pro Petrláka z rukou sudího Kaštánka.

39
    Moravec nahrál DOMINIKU HOŘÁKOVI a ten z osy hřiště a střední vzdálenosti překonal Rychnu při liberecké powerplay. Asistence: Dalibor Moravec.

38
    Bendl obešel prvního hráče na levé straně a poté přes dalšího futsalistu mířil z levé strany vedle přední tyče tou dobou prázdné brány.

38
    Sehrávka až do kuchyně, ale Šulcův centr z levé strany nenašel nabíhajícího Kejdanu.

38
    Hosté v pěti.

38
    Hosté zaváhali v rozehře. Lenk přihrál na levou stranu Rousovi a ten bodlem pálil do delší tyče.

Vít Muzikář

Branky: 4. Lenk (Kasýk), 11. Kasýk (pen.), 15. Vitouš (Rychna), 16. Vitouš (Kasýk), 25. J. Rous (Vitouš), 31. Vitouš (Lenk), 32. Vitouš (Kasýk), 33. Bendl (J. Rous) – 4. Petrlák (pen.), 39. Hořák (Moravec), 40. Kejdana (Macháček)

Karty:   39. Petrlák (PLB)

FC Jerigo 1994 Plzeň: Rychna (Šoltys) – Vitouš, Lenk (C), J. Rous, Bendl, Kasýk, Malý, Pechr.
    Pampuch Liberec: Vik – Kejdana, Petrlák, Moravec (C), Hořák, Macháček, Šulc, Broschinský.

Rozhodčí: Matyš – Kaštánek, delegát: Chyba