Vyškov – Zlín 2:4 (kon.) | Ž. Vlci Brno – Baník Ostrava 9:6 (kon.) | Dolní Loučky – VŠB-TU Ostrava 4:3 (kon.)
Amor Kloboučky Vyškov
2:4 (1:3)
UTB futsal team Zlín
Sobota 30.11.2019, 19:00 • Sportovní hala ZŠ Purkyňova, Vyškov • 2. Futsal liga východ • 10. kolo

Z Vyškova je to vše. Děkujeme, že jste sledovali náš přenos. Na dálku děkuji kolegu Michalu Stuchlíkovi za korespondenci z místa dění a těším se někdy příště u online přenosů na počtenou. (20:49:53)

Dvoubrankové vedení, které si Zlínští vybudovali v prvním poločase, nakonec dokázali udržet, a to i přes vyškovské snížení. Druhou branku si připsal Selinger, ale ani power-play nakonec domácím nevyšla a hosté se tak vracejí do města Tomáše Bati spokojenější.

Tabulkově se hosté posunou, přeskočí minimálně domácí tým. Pokud se povede Baníku vyrovnat zápas proto žabovřeským futsalistům, dostanou se Zlínští dokonce na druhou pozici za vedoucí Olomouc.

39:41
    Hosté mohli zápas korunovat pátou branku, ale únik hostujícího hráče na náhradního brankáře Nového nevyšel. I tak ale Zlín směřuje za vítězstvím.

39:00
    Poslední minuta zápasu se rozeběhla. Vyškov stále hraje power-play, ale bez valnějšího úspěchu. Zlínští vysokoškoláci kráčejí za vítězstvím a posunem v tabulce.

38:11
    Ondřej Nový (VSK) inkasuje od soudce žlutou kartu za zakopnutí míče. Vyškov má na pokus o srovnání necelé dvě minuty.

37:56
    V pozici náhradního brankáře se prezentuje Ondřej Nový, který zastavil brejk hostů úspěšným zákrokem. Vyškov se snaží znovu vrátit do útočné fáze.

36:22
    Je to tady, Vyškov stáhl Marka Vrbu a hraje power-play!

35:47
    Domácí celek si bere time-out. Vsadí vše na jednu kartu a zkusí hru bez gólmana?

35:47
    Zlín právě vstřelil branku!
    Necelých pět minut před koncem je tady komplikace pro domácí celek a naopak uklidnění do řad zlínských futsalistů. Foralovu přihrávku využil MIROSLAV TOMAŠTÍK, který chytře překonal brankáře Marka Vrbu! Asistence: Roman Foral.

34:08
    Kombinaci zlínských vysokoškoláků zakončil Ondřej Žáček, jehož ale vychytal pohotový brankář Amoru.

33:22
    Vyškovští jsou ve druhé půli méně disciplinovaní. Zřejmě v tom hraje roli snaha o vyrovnání. Aktuálně mají pátý faul. Oproti tomu Zlín má tři.

32:47
    Další velká šance hostujícího celku, ale opět ye v bravurním světle ukázal Marek Vrba, který si zřejmě bude svou chybu z úvodu zápasu, kterou už mimochodem několikrát napravil, hodně vyčítat.

31:26
    Domácí útok se nevyvedl a do brejku tak běžel Zlín. Ten se dostal až do blízkosti Vrbovy branky a dokonce i zakončil, ale chyběla přesnost.

30:45
    Ve dvou tutovkách se objevil Dominik Torma, ale ani jednou nedokázal sám tváří v tvář překonat pohotového Marka Vrbu!

28:35
    Solidní kombinace domácího celku, leč Amor Kloboučky nedokázaly zakončit. Obrana Zlína zafungovala a šanci překazila.

27:02
    Vyškov právě vstřelil branku!
    Domácí družina vyrovnává a tohle bude ještě drama! Parádní přihrávku přes půl hřiště vyslal Sebastian Palla. Míč přebral TOMÁŠ SELINGER, který poté podruhé propálil Vitáska a vyrovnal.Dokáže se Amor nadechnout k vyrovnání či obratu? Tohle bude ještě zajímavé. Asistence: Sebasitan Palla.

26:23
    Zlínští se snažili navýšit své aktuálně dvougólové vedení, ale zakončení jednoho z hráčů letělo jen mimo Vrbovu svatyni.

Antonín Petlach

Branky: 12. Selinger, 28. Selinger (Palla) – 6. Huťka, 15. Huťka (Žáček), 18. Žáček (Sklenář), 36. Tomaštík (Foral)

Karty:   20. Palla (VSK), 39. Nový (VSK) – 20. Kašík (ZLI)

Amor Kloboučky Vyškov: Vrba – Nový (K), Ševčík, Horváth, Selinger, Chubirka, Palla, Chadima, Němec, Barbořák.
    UTB futsal team Zlín: Vitásek – Žáček, Huťka, Juhás, Konečník, Foral, Kašík, Lendler, Torma, Sklenář, Tomaštík.

Rozhodčí: Jan Molík a Lukáš Jurča