Vyškov – Zlín 2:4 (kon.) | Ž. Vlci Brno – Baník Ostrava 9:6 (kon.) | Dolní Loučky – VŠB-TU Ostrava 4:3 (kon.)
ASM Dolní Loučky
4:3 (4:2)
VSK VŠB-TU Ostrava
Sobota 30.11.2019, 20:00 • Hala SSK Tišnov, Riegrova 666 01 Tišnov • 2. Futsal liga východ • 10. kolo

Máme tu konec druhého poločasu a zároveň celého zápasu, ve kterém domácí Dolní Loučky poráží VŠB-TU Ostrava těsně 4:3. Ve druhém poločase se prosadili pouze hosté zásluhou Krzemicň, na body to ale Ostravě nestačilo. Domácí si tak připisují další důležité 3 body do tabulky, po dnešku jich mají 10, hosté zůstávají na svých 12 bodech, které nastřádali do dnešního zápasu. To je pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalšího domácího zápasu na shledanou. (21:35:50)

39:56
    Oddechový čas pro domácí.

39:38
    Hosté hrají power-play.

39:16
    Hosté zahráli signál z rohu, jejich úmysl vystihl Hanuš a při odkopu trefil jednoho z rozhodčích.

39:14
    Oddechový čas pro hosty.

38:56
    Selyvonenko obešel bránícího hráče a ocitl se úplně sám před hostujícím golmanem, ten jeho pokus vystál a vyrazil na aut.

38:00
    Hosté zapresovali domácí hráče a ti měli problém s rozehrávkou.

37:20
    Hosté měli opět blízko ke srovnání, jenže hráč na zadní tyči podběhl míč, který doputoval až do autu.

36:47
    Hosté trefují břevno domácí branky.

36:35
    Domácí delší dobu drželi míč, Hanuš jej pak zakopl vysoko nad branku.

35:44
    Na fauly je to 3:2 pro domácí Dolní Loučky.

35:41
    Hostující Krzemicň vysoko přestřelil.

34:39
    Hostující Závodný z otočky jen těsně míjí branku, už mohlo být srovnáno

33:47
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Autorem branky je KRZEMICŇ. Asistence: Půda.

32:35
    Střela Slováčka končí mimo tři tyče hostující branky.

31:45
    Hostující Velička orazítkoval pravou tyč domácí branky.

30:43
    Bartoň vyrazil další pokus hostů na roh. Z něj Ostrava nebyla nebezpečná.

30:16
    Další hostující střela a další Bartoňův zákrok.

Jakub Hanák

Hledáme zpravodaje pro tým VSK VŠB-TU Ostrava. Více informací zde.

Branky: 1. Šmída (Selyvonenko), 3. Gáži, 12. Gáži (Selyvonenko), 19. Krištof (Mašek) – 8. Velička (Minařík), 16. Kodeš (Závodný), 34. Krzemicň (Půda)

Karty:   17. Půda (OVA), 27. Krzemicň (OVA)

ASM Dolní Loučky: Bartoň (K), Tylč – Hanuš, Gáži, Selyvonenko, Krejčíř, Slováček, Šmída, Mašek, Krištof
    VSK VŠB-TU Ostrava: Chveja – Závodný, Půda, Krzemicň, Tížek, Kapsa, Minařík, Velička, Kodeš

Rozhodčí: Vaněk T., Rygl – Svědiroh