HC UP Olomouc – VUT Cavaliers Brno 6:0 (kon.)
konec
HC Univerzita Palackého v Olomouci
6:0 (1:0, 3:0, 2:0)
VUT Cavaliers Brno
Pondělí 02.12.2019, 17:00 • Zimní stadion Uničov • Univerzitní liga ledního hokeje • 11. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  48:17
  Univerzita Palackého právě vstřelila branku!
  Hosté jsou zralí na ručník, necelých dvanáct minut před koncem na zimním stadionu v Uničově prohrávají už o šest branek! Prudkou ranou z mezikruží bezmocného Bartoška překonal MIKULÁŠ RIMMEL – 6:0! Asistence: Jakub Vaňo, Pavel Skopal.
   
  47:53
  Univerzita Palackého právě vstřelila branku!
  Parádní souhra dvou domácích borců vede k páté olomoucké brance, Bartošek musí po dlouhé době ze své klece lovit další kotouč! Libor Janků se protlačil za modrou a z otočky poslal puk JANU JANEČKOVI, který popojel před branku a připsal si na udělal pažbu další zářez! Asistence: Libor Janků, Jan Kropáč.
   
  37:09
  Univerzita Palackého právě vstřelila branku!
  Tohle už zavání debaklem, domácí na konci druhé třetiny odskakují do čtyřbrankového vedení a partička fanoušků v Uničově si vyžaduje "bůra"! Veselský našel na levém kruhu nikým nehlídaného LIBORA JANKŮ, který následně přesnou střelou rozvlnil síť brněnské branky! Asistence: Ondřej Veselský, Miroslav Janoušek.
   
  24:51
  Univerzita Palackého právě vstřelila branku!
  Olomoučtí hokejisté využívají naprosto zoufalé defenzivní práce domácích a odskakují do pohodlného tříbrankového vedení! MIROSLAV JANEČKO se dostal do naprosto identické pozice jako Rimmel, jenže na rozdíl od svého spoluhráče zakončil přesně mezi tři tyče – 3:0! Asistence: Dominik Hajšman, Dominik Kuchař.
   
  20:07
  Univerzita Palackého právě vstřelila branku!
  Tak tohle bylo hodně rychlé, domácí jen sedm sekund po úvodním buly zvyšují svůj náskok na dvě branky! Na pravý kruh se probojoval PAVEL SKOPAL, který následně bez slitování potrestal nepozornost brněnského gólmana! Asistence: Ondřej Veselský, Mikuláš Rimmel.
   
  05:59
  Univerzita Palackého právě vstřelila branku!
  Hosté sice měli v úvodních minutách na ledě mírnou převahu, jako první se ale na konci šesté minuty do vedení dostávají domácí! Krátce po vyhraném buly se před brankoviště protáhl JAN JANEČKO, na jehož zakončení Bartošek nedosáhl! Asistence: Tomáš Výkruta.

  Vojtěch Martinek

  Branky a nahrávky: 6. Janečko (Výkruta), 21. Skopal (Veselský, Rimmel), 25. Janošek (Hajšman, Kuchař), 38. Janků (Veselský, Janošek), 48. Janečko (Janků, Kropáč), 49. Rimmel (Vaňo, Skopal)


  HC Univerzita Palackého v Olomouci: Molnár – Smolka, Kuchař, Dubovčí, Imrich, Janků, Veselský, Jiskra – Janošek, Janečko, Vaňo, Pakosta, Cach (A), Kropáč, Rimmel, Výkruta, Kerda, Hajšman (C), Lainka, Skopal (A), Mareček.
  VUT Cavaliers Brno: Bartošek (Antonín) – Malý F., Antal (C), Groma, Kučera, Cívka (A), Dobšák, Karpíšek, Imlauf – Vilímek, Gombarčík (A), Malý J., Malíř, Přibyl, Vávra, Stupka, Kmoníček, Hubáček, Sekanina.

  Rozhodčí: Kašík – Kučera, Pippal.

  Diváci: 105