Florida – Tampa 1:2 (kon.) | Pittsburgh – Montreal 1:4 (kon.) | Buffalo – St. Louis 5:2 (kon.)
Nashville – San Jose 3:1 (kon.) | Minnesota – Anaheim 2:3 (0:2 po s.n.) | Winnipeg – Detroit 5:1 (kon.)
Dallas – New Jersey 2:0 (kon.) | Edmonton – Carolina 3:6 (kon.) | Arizona – Calgary 2:5 (kon.)
Vancouver – Toronto 1:4 (kon.) | Vegas – Chicago 5:1 (kon.) | Los Angeles – NY Rangers 3:1 (kon.)
Winnipeg Jets
5:1 (1:0, 3:1, 1:0)
Detroit Red Wings
Středa 11.12.2019, 02:10 • Bell MTS Place, Winnipeg • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:55:03)

Trestné minuty: 16:18

Utkání je u konce a Winnipeg zdolal Detroit jasně 5:1. Třetí třetina přinesla střelecky nejchudší část, hráči obou celků vyslali dohromady pouze devět pokusů, i toho mála ale padl alespoň jeden gól. Dali jej domácí, když Mark Scheifele bleskově využil přesilovou hru. Winnipeg si tak připsal druhou výhru v řadě, naopak Detroit zaznamenal již dvanáctou porážku v řadě, z toho posledních deset bylo v základní hrací době.

59:46
    Domácí publikum již oslavuje jasnou výhru bouřlivým potleskem.

59:05
    Pionkova bomba od modré čáry byla zablokována, ke Comriemu se puk nedostal.

58:19
    Zakázané uvolnění Winnipegu, za současného stavu to však domácí trápit nemusí.

57:32
    Teď to vypadalo o mnoho lépe. Zleva si do útočného pásma najel Perlini a předvedl prudký švih, se kterým měl Brossoit docela potíže.

56:24
    Nepovedená rozehrávka Detroitu skončila přerušenou hrou, pískalo se zakázané uvolnění.

55:57
    Laine se už dostal i do útočného pásma, při kličkované však o puk přišel.

55:22
    Detroit nyní předvádí celkem slušné napadání soupeře při rozehrávce, domácí mají problém s vyjetím z pásma.

54:06
    Domácí Nathan Beaulieu dostal dvě minuty z nedovolené bránění a dvě minuty za hrubost, hostující Adam Erne zase 2+2 minuty za hrubost.

54:06
    V rohu kluziště se strhla krátká šarvátka, do souboje se pustili Beaulieu a Erne. Nejednalo se ale o nic výrazného, oba borci poměrně rychle padli na led a rozhodčí je roztrhli od sebe.

53:43
    Erneho nahození z pravé strany nebylo přesné, puk skončil na zadním mantinelu.

53:08
    Oba celky jsou po delší době v plném počtu.

52:52
    Laine tlačil zpoza branky puk mezi kruhy, hosté tuto situaci ustáli bez újmy a vyhodili do středního pásma.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 13. Lowry (Copp), 37. Wheeler (Ehlers, Perreault), 39. Copp (Morrissey, Poolman), 39. Laine (Connor, Sbisa), 46. Scheifele (Pionk, Wheeler) – 28. Ehn (Zadina)

Winnipeg Jets: Brossoit (27.–28. Hellebuyck) – Poolman, Morrissey (A), Pionk, Sbisa, Beaulieu, Bitetto – Laine, Scheifele (A), Connor – Roslovic, Wheeler (C), Ehlers – Perreault, Lowry, Copp – L. Shaw, N. Shore, G. Bourque.
    Detroit Red Wings: Comrie (J. Bernier) – Green, Nemeth, Hronek, Daley, McIlrath, Cholowski – Fabbri, D. Larkin (A), Bertuzzi – Zadina, Filppula, Glendening – Erne, Nielsen (A), Helm – Abdelkader (A), Ehn, Perlini.

Rozhodčí: Skilliter, Walsh – Galloway, Gawryletz

Diváci: 15 325