Florida – Tampa 1:2 (kon.) | Pittsburgh – Montreal 1:4 (kon.) | Buffalo – St. Louis 5:2 (kon.)
Nashville – San Jose 3:1 (kon.) | Minnesota – Anaheim 2:3 (0:2 po s.n.) | Winnipeg – Detroit 5:1 (kon.)
Dallas – New Jersey 2:0 (kon.) | Edmonton – Carolina 3:6 (kon.) | Arizona – Calgary 2:5 (kon.)
Vancouver – Toronto 1:4 (kon.) | Vegas – Chicago 5:1 (kon.) | Los Angeles – NY Rangers 3:1 (kon.)
Vancouver Canucks
1:4 (0:0, 0:2, 1:2)
Toronto Maple Leafs
Středa 11.12.2019, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (06:29:07)

Tři hvězdy utkání
    1. Fredrik Andersen (TOR) 38 zák., 97,4%
    2. John Tavares (TOR) 2+1
    3. Josh Leivo (VAN) 1+0

Toronto zvítězilo na ledě Vancouveru 4:1 zásluhou zejména dvou mužů. Brankáře Fredrika Andersena, který si připsal 38 zásahů, a kapitána Johna Tavarese, který dal dvě branky a přidal jednu asistenci. Není divu, že oba hvězdy jsou mezi největšími hvězdami zápasu.

59:53
    Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Kasperi Kapanen – 2 min., hrubost).

59:53
    Ještě musel Andersen zasahovat proti průniku domácích před brankoviště. Po úspěšném zákroku se Kapanen pustil do Beagla.

59:01
    Probíhá poslední minuta zápasu.
    58:16 Zach HYMAN - 1:4

58:16
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Canucks ve svém pásmu přišli o puk po zbytečně riskantní rozehrávce Millera a ZACH HYMAN, který puk zachytil, přidává pojistku k vedení Toronta. Bez asistence.

57:40
    Domácí obětavě zastavili dvě střely Toronta a zaskočili za brankáře, který je na střídačce.

57:19
    Pettersson vyrazil do útoku po levém křídle, svou střelu otřel o horní tyčku a poslal do ochranné sítě. Vancouver odvolal brankáře před vhazováním v útočném pásmu.

56:10
    Utkání se pomalu blíží ke svému konci. Z náporu Canucks po inkasované brance nezbylo zhola nic.
    54:58 John TAVARES - 1:3

54:58
    Ledová sprcha pro aktivní Vancouver, který věřil ve vyrovnání. JOHN TAVARES se z pravého kruhu prosadil střelou zápěstím na vzdálenější tyč. Asistence: Justin Holl, Mitchell Marner.

54:08
    Komerční pauza.

54:08
    Pettersson z levé strany pálil pod horní tyč, Andersen ramenem vyrazil puk až do ochranné sítě.

53:30
    Vancouver dál tlačí na soupeře. Toronto se nemůže dostat v posledních minutách pořádně do hry.

52:49
    Třetí brejk Vancouveru v této třetině, třetí úspěšný zákrok Andersena! Bo Horvat se prodral až před brankoviště, pokusil se vystřelit k levé tyči, ale Andersen tam dostal svůj beton.

52:21
    Canucks jsou znovu v útoku a snaží se o vyrovnání. Hra je přerušena. Komeční přestávka.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 52. Leivo (Horvat, Q. Hughes) – 22. Matthews (Tavares, Holl), 40. Tavares (Ceci, Marner), 55. Tavares (Holl, Marner), 59. Hyman

Vancouver Canucks: Markström (Demko) – Jo. Benn, Ch. Tanev, Q. Hughes, T. Myers, Fantenberg, Stecher – J. T. Miller, E. Pettersson, Boeser – Pearson, Horvat, Leivo – Roussel, Gaudette, Virtanen – Schaller, Beagle, Ferland.
    Toronto Maple Leafs: Andersen (Hutchinson) – Rielly, Barrie, Muzzin, Holl, Dermott, Ceci – Åberg, Matthews, W. Nylander – Hyman, Tavares, Marner – I. Michejev, Kerfoot, Kapanen – Engvall, Spezza, Petan.

Rozhodčí: Chmielewski, St. Pierre – Driscoll, Berg