Florida – Tampa 1:2 (kon.) | Pittsburgh – Montreal 1:4 (kon.) | Buffalo – St. Louis 5:2 (kon.)
Nashville – San Jose 3:1 (kon.) | Minnesota – Anaheim 2:3 (0:2 po s.n.) | Winnipeg – Detroit 5:1 (kon.)
Dallas – New Jersey 2:0 (kon.) | Edmonton – Carolina 3:6 (kon.) | Arizona – Calgary 2:5 (kon.)
Vancouver – Toronto 1:4 (kon.) | Vegas – Chicago 5:1 (kon.) | Los Angeles – NY Rangers 3:1 (kon.)

Roman Polák (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:40
    Pavel Zacha (NJD) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:52 (05:05:46)

1. Ben Bishop (DAL) 26 zák., 0 gólů, 100,0%
    2. Radek Faksa (DAL) 1+0
    3. Mackenzie Blackwood (NJD) 33 zák., 2 góly, 94,3%

Statistiky: Střely na bránu: 35-26; Zablokované střely: 8-28; Vhazování: 67%-33%; Hity: 20-26; Přesilové hry: 0/5-0/3; Trestné minuty: 6-10.
    Ben Bishop vychytal první shutout v letošní sezóně, celkem 32.

Ben Bishop přišel v posledním domácím zápase proti New Yorku Islanders o čisté konto, dnes ovšem znovu zamkl bránu na sto západů a proti hráčům New Jersey konečně vychytal první shutout v letošní sezóně NHL, který si za své výkony rozhodně zasloužil. Vítězný gól zápasu vstřelil Radek Faksa, který společně s Joem Pavelskim zaznamenal sedmý letošní gól. Konečný výsledek zápasu. Dallas Stars 2 New Jersey Devils 0.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:46
    Sami Vatanen fauloval na modré obranné čáře Devils a rozhodčí ho poté vyloučili na dvě minuty za podrážení.

58:14
    Hra byla přerušena a hlavní trenér New Jersey Alain Nasreddine si vyžádal oddechový čas.

57:23
    Mackenzie Blackwood vyrazil na střídačku a Devils nyní zkouší snížit při hře bez brankáře!

56:14
    Devils zasypali bránu Dallasu třemi střelami, z nichž první dvě zastavil Ben Bishop a třetí od modré čáry byla přizvednuta do ochranné sítě. Hra byla přerušena.

55:18
    Blake Comeau už je zpět na ledě a Ben Bishop zmrazil nahození Devils pod lapačkou. Reklamní přestávka.

54:06
    Ben Bishop předvedl v rychlém sledu dva skvělé zákroky, když nejprve zasáhl proti ráně Taylora Halla z bodu pravého kruhu a poté i dorážce!

53:29
    Sami Vatanena na pravém křídle vystřelil od modré čáry a puk skončil v lapačce brankáře Bena Bishopa.

53:09
    Domácí Blake Comeau nyní usedl na trestnou lavici, na kterou ho rozhodčí vykázali na dvě minuty za hákování.

52:58
    Miro Heiskanen vystřelil ihned po vhazování na vrcholu pravého kruhu a brankář Devils zasáhl pravým betonem.

52:54
    Alexandr Radulov vypálil v závěru přesilové hry z ostrého úhlu a Mackenzie Blackwood puk zachytil.

52:29
    Corey Perry vypálil na bodu pravého kruhu a jeho prudká střela minula přední pravý horní roh brány.