Buffalo – Nashville 4:3 (kon.) | Tampa – Boston 3:2 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 1:0 (po pr.)
Florida – NY Islanders 1:3 (kon.) | Detroit – Winnipeg 5:2 (kon.) | Minnesota – Edmonton 6:5 (kon.)
St. Louis – Vegas 4:2 (kon.) | Calgary – Toronto 4:2 (kon.) | Arizona – Chicago 5:2 (kon.)
Anaheim – Los Angeles 1:2 (kon.) | Vancouver – Carolina 1:0 (po pr.) | San Jose – NY Rangers 3:6 (kon.)
Buffalo Sabres
4:3 (1:2, 2:1, 1:0)
Nashville Predators
Pátek 13.12.2019, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

To už je z mé strany vše. Přeji Vám nerušený zbytek noci! (03:43:41)

1. Jack Eichel (BUF) 2+0
    2.Victor Olofsson (BUF) 1+0
    3. Sam Reinhart (BUF) 0+2

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 32:39 (15:12, 9:12, 8:15)
    Zblokované střely – 13:8
    Vyhraná vhazování – 28:31
    Trestné minuty – 4:2
    Hity – 16:12

Hokejisté Buffala poráží Nashville 4:3 a připisují si třetí vítězství v řadě! V závěrečné třetině už padl jediný gól, který rozhodl o triumfu Šavlí. Ve 49. minutě se o něj postaral Victor Olofsson, jenž sice po přihrávce Montoura nejprve minul odkrytou klec, ale poté dostal za brankovou čáru kotouč, který se odrazil od zadního mantinelu. Sledovali jsme rozhodně zábavný zápas, který se musel fanouškům líbit.

59:56
    Od pravého mantinelu ještě pálil Filip Forsberg, jehož pokus prolétl vedle vzdálenější tyčky.

59:20
    Po buly vypálil Roman Josi, kotouč zaduněl o zadní mantinel.

59:16
    Další střelu hostí vyrazil Ullmark do ochranné sítě za brankou. Střídačka Predators si vyžádala oddechový čas.

59:03
    Poslední minuta třetí třetiny. Ekholmovu ránu od modré Ullmark vyrazil.

58:25
    Hosté to zkoušejí bez brankáře, tedy s šesti hráči!

58:10
    Zemgus Girgensonsna pravé straně ujel hostujícím obráncům. V rychlosti už ale nezasunul puk za Sarose!

57:20
    Pro střelu Girgensonse si Saros sáhl lapačkou. Rozehrát si nakonec netroufl a domácí tak získali buly ve své útočné třetině. K tomu ale dojde až po reklamní pauze. Ta bude dnes poslední.

56:11
    Granlund nabil na modrou Fabbrovi, ten trefil jen bránícího hráče Buffala.

55:42
    Další icing. Hosté tak opět získali vhazování v útočném pásmu.

55:28
    Zakázané uvolnění domácích.

55:08
    Poslední pětiminutovka třetí třetiny. Preds se pomalu nadechují k závěrečnému náporu.

54:32
    Grimaldi poslal kotouč do domácího brankoviště a byla z toho docela nepřehledná situace. Ullmark v kleče sledoval, co se bude dít, nakonec si další zákrok připsat nemusel.

53:19
    Hosté sice hráli v útočném pásmu, ale drželi puk po rozích. Teď už se Sabres osvobodili.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 15. Vesey (Ristolainen), 25. Eichel (S. Reinhart, C. Miller), 35. Eichel (Jokiharju, Dahlin), 49. Olofsson (Montour, S. Reinhart) – 1. Duchene (Turris), 16. Sissons (Ellis), 37. Johansen (F. Forsberg, Järnkrok)

Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – C. Miller, Dahlin, Ristolainen, Montour, Jokiharju, McCabe (A), Scandella – S. Reinhart, Eichel, Olofsson – Asplund, Ma. Johansson (C), Vesey – Skinner, Okposo, Jo. Larsson – Girgensons, Rodrigues.
    Nashville Predators: Saros (Rinne) – Ellis (A), Josi (C), Fabbro, Ekholm (A), Hamhuis, Y. Weber – Järnkrok, Johansen, F. Forsberg – Duchene, Turris, Mikael Granlund – C. Smith, Bonino, Grimaldi – Watson, Sissons, Carr.

Rozhodčí: L'Ecuyer, St. Laurent – Knorr, Murray

Diváci: 17 211