Karlovy Vary – Studénka Sledge 4:6 (kon.) | Sparta para hokej – Zlín sledge 2:0 (kon.)
konec
Sparta para hokej
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
SHK LAPP Zlín
Sobota 14.12.2019, 17:05 • Škoda Icerink • Česká para hokejová liga
Partner:
   
  41:53
  Sparta právě vstřelila branku!
  MIROSLAV NOVOTNÝ se zjevil po pasu zpoza branky sám před Molkem a střelou do horních pater branky nedal gólmanu Zlína šanci. Asistence: Jana Nachtigalová a Jiří Krupička.
   
  39:26
  Vyloučení v týmu SHK LAPP Zlín (Slavomír Ferenčík – 2 min, sekání).
   
  37:38
  Šance na obou stranách! Nejprve mohl střílet po pasu Ligdy Turic, ale kotouč nedokázal zpracovat. Na druhé straně mířil na Molka rychlý Zdeněk Krupička, jeho střela po ledě ale nakonec odklouzala až k zadnímu mantinelu.
   
  36:44
  Zlínští sledge hokejisté zatlačili Spartu do vlastního pásma, ta se však velice rychle vymanila a Jiří Raul dvakrát zakončoval, Molek ale byl proti a vytáhl dva důležité zákroky.
   
  32:20
  Turic už se dostával před Vápenku, Frolík ale dokázal zamezit jeho postupu, přesto se Róbert Turic o pár vteřin později dostal k zakončení celé akce, rozvlnil ale pouze boční síť.
   
  29:42
  Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (para) (Jan Zapletal – 10 min., nesportovní chování).
   
  29:02
  Vyloučení v týmu SHK LAPP Zlín (Pavel Julina – 2 min, podrážení).
   
  28:25
  Velká šance Sparty! Domácí mířili ve dvou sami na Molka, přihrávku Krupičky na Raula ale vystihl Molek a sebral Spartě druhou branku!
   
  25:10
  Novotný se ihned zapojil do útočné aktivity domácí Sparty, ve spolupráci s Raulem nadělali Spartě velké potíže, druhou branku ale přidat nedokázali.
   
  22:47
  Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (para) (Miroslav Novotný – 2 min, faul loktem).
   
  22:17
  Nyní byl Zlín hodně blízko k vyrovnání skóre. Aleš Rauš se ale nestihl rychle zorientovat před brankou Vápenky.
   
  09:56
  Sparta právě vstřelila branku!
  Sparťané prolomili střeleckou smůlu a proti favoritovi ze Zlína jdou do vedení. Na konci pěkné akce byl JIŘÍ RAUL, který dostal kotouč za Molka. Asistence: Martin Zikmund a Jiří Krupička.
   
  04:58
  Na opačné straně kluziště se dostal do úniku Stodůlka, Novotný ho ale dokázal dojet, avšak přesto se Zlín dostal k zakončení, konkrétně to byl kapitán Ligda, Vápenka se ale překonat nenechal.

  Martin Kamenik

  Branky a nahrávky: 10. Raul (Zikmund, J. Krupička), 42. Novotný (Nachtigalová, J. Krupička)


  Sparta para hokej: Vápenka – J. Krupička (C), Zapletal, Raul (A) – Ohar, Novotný, Frolík, Šafránek, Nachtigalová, Zikmund, Pšenčík, Z. Krupička
  SHK LAPP Zlín: Molek (Matoušek) – Julina (A), Mach, Ferenčík, Z. Hábl – Stodůlka, Rauš, Zdražil, Joppa (A), Turic, D. Hábl, Ligda (C), Panák, Šafařík, Korman

  Rozhodčí: Matěj Malík – Jaroslav Krivák

  Diváci: 20