Poprad – Michalovce 8:2 (kon.) | Košice – Banská Bystrica 4:2 (kon.) | MAC Budapešť – Zvolen 5:2 (kon.)
Nitra – Lipt. Mikuláš 2:1 (kon.) | HC Slovan – Miskolc 2:3 (kon.) | Nové Zámky – Trenčín 3:4 (po pr.)
HC MIKRON Nové Zámky
3:4 (0:0, 3:1, 0:2 - 0:1)
HK DUKLA Trenčín
sk Středa 18.12.2019, 18:30 • Zimný štadión Nové Zámky • Tipos Extraliga (SR) • 31. kolo

S konštatovaním, že Nové Zámky podľahli na domácom ľade Dukle Trenčín 3:4 po predĺžení sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (21:12:54)

64:20
    Trenčín dal gól!
    Nuž, domáci mali viacero možností, ktoré nevyužili. Hostia mali jednu a dávajú gól! Alderson našiel výborne skúseného TOMÁŠA STAROSTU, ktorý aj s kúskom šťastia prekonal Christiána Pavlasa. Asistencie: Brandom Alderson.

64:01
    Začala sa posledná minúta predĺženia.

63:54
    Nové Zámky v obrovskom nápore, Tomek odoláva!

63:23
    Na opačnej strane akcia domácich, ale skvelú obrannú robotu predviedol Stanislav Balán.

62:44
    Obrovský tlak Dukly, Pavlas si pripisuje dva výborné zákroky v krátkom slede za sebou.

62:08
    Ďalšie prečíslenie domáceho tímu, Holovič našiel číhajúceho Petra Ordzovenského, ktorý však bol už príliš blízko pri bránke Dukly a nedokázal prekonať Tomeka!

61:44
    Dukla Trenčín znovu začína útok z hĺbky vlastného pásma.

61:27
    Obrovská šanca Nových Zámkov! Stupka s Pospíšilom sa dostali do prečíslenia 2 na 1, ale Václav delovkou švihom opečiatkoval pravú tyč bránky Mateja Tomeka!

61:11
    Hostia stiahli puk za svoju bránku, oba tímy striedajú.

60:55
    Bajtek strieľal z pravej strany, výborný zákrok predviedol Matej Tomek.

60:32
    Domáci kombinujú v útočnom pásme.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V riadnom hracom čase sa v Nových Zámkoch zrodila remíza 3:3. Po krátkej prestávke bude nasledovať predĺženie.