Boston – Los Angeles 3:4 (po pr.) | Toronto – Buffalo 5:3 (kon.) | Tampa – Ottawa 4:3 (po pr.)
Philadelphia – Anaheim 4:1 (kon.) | NY Islanders – Nashville 3:8 (kon.) | Detroit – Columbus 3:5 (kon.)
Winnipeg – Carolina 3:6 (kon.) | Calgary – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Vancouver – Montreal 1:3 (kon.)
Vegas – Minnesota 3:2 (kon.) | San Jose – Arizona 2:3 (kon.)
New York Islanders
3:8 (0:1, 3:4, 0:3)
Nashville Predators
Středa 18.12.2019, 01:10 • Nassau Coliseum, New York • NHL

Ode mne to je z tohoto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek středeční noci a u dalších textových přenosů nejen z NHL na počtenou. (03:53:34)

Hity 34 – 24

Máme konec dnešního utkání, které skončilo pro Islanders krutou porážkou. Nashvillu se během dvou dní podařilo zdolat NY Rangers 5:2 a dnes NY Islanders 8:3. Za domácí dnes skórovali NELSON, BRASSARD a CIZIKAS. Za hosty se dnes prosadili SMITH 2X, FORSBERG, BONINO, GRIMALDI, JÄRNKROK, JOSI a JOHANSEN. Do třetí třetiny nastoupil do domácí branky místo Greisse Varlamov a ten pustil v poslední třetině tři branky. Domácí vedli v průběhu druhé třetiny 3:1, ale poté se v zápase trefovali už pouze hosté z města country. Ostrované budou muset hodit porážku za hlavu a v dalších utkáních začít opět makat, protože od poloviny utkání začali zápas vypouštět.

59:40
    Pelechova rána od modré zablokovaná.

59:00
    Poslední minuta.

58:36
    Hosté mají puk na hokejkách a krouží ve středním pásmu.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:05
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Scott Mayfield – 2+2 min., hrubost +10 min. bitka).
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Craig Smith – 2 min., hrubost +10 min. bitka).

55:34
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Ross Johnston – 2+10 min., napadení + osobní trest. Odpyká Jordan Eberle).

55:03
    Komerční přestávka.

54:42
    Eberle nyní proti přesile neuspěl a přišel o puk.
    54:08 Ryan JOHANSEN - 3:8

54:08
    Nashville právě vstřelil branku!
    Chyba Varlamova končí osmou brankou. Střela od modré od Ellise byla zablokovaná do rohu, kde se puku dostal RYAN JOHANSEN, který objel branku a v klidu zakončil. Asistence: Ryan Ellis, Roman Josi.

53:45
    Forsberg mohl dát svojí druhou branku v utkání, dostal výbornou přihrávku na brankoviště, Varlamov si připsal krásný zákrok vyrážečkou.

53:15
    Hosté již vůbec nikam nespěchají a nechávají hrát domácí, kteří vypadají bezradně a Barry Trotz již na domácí střídačce neudílí ani žádné pokyny.

52:36
    Střela Leddyho z mezikruží nemohla Rinneho vystrašit. Následuje komerční přestávka.

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 23. B. Nelson, 25. Brassard (Beauvillier, Pulock), 29. Cizikas (Mayfield) – 5. C. Smith (Bonino), 29. F. Forsberg (Ekholm, C. Smith), 31. C. Smith (Turris, Irwin), 39. Bonino (Ekholm), 40. Grimaldi (F. Forsberg), 49. Järnkrok (Johansen, Trenin), 52. Josi (Ellis, Järnkrok), 55. Johansen (Ellis, Josi)

New York Islanders: Greiss (41. Varlamov) – Leddy, Boychuk, Pelech, Pulock, D. Toews, Mayfield – Johnston, Barzal, Jo. Bailey (A) – Beauvillier, B. Nelson, Komarov – Lee (C), Brassard, Eberle – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck (A).
    Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm, Fabbro, Hamhuis, Irwin – F. Forsberg (A), Johansen, Järnkrok – Turris, Duchene, Sissons – Grimaldi, Bonino, C. Smith – Trenin, Blackwell, Watson.

Rozhodčí: Schlenker, Hanson – Driscoll, Flemington

Diváci: 12.114