KHL
Chabarovsk – N.Novgorod 2:0 (kon.) | Vladivostok – Jekatěrinburg 1:2 (po pr.) | Kunlun – Minsk 2:1 (kon.)
Novosibirsk – Spartak Moskva 0:5 (kon.) | Barys – Petrohrad 2:6 (kon.) | Čerepovec – Soči 4:2 (kon.)
Nižněkamsk – Kazaň 2:1 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Dynamo Moskva 0:3 (kon.) | Omsk – Čeljabinsk 1:3 (kon.)
Amur Chabarovsk
2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Středa 25.12.2019, 10:00 • Platinum Arena, Chabarovsk • KHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (12:17:08)

Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 4200 diváků.

Češi a Slováci

Michal Jordán (CHA) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:31
    Hynek Zohorna (CHA) – 0+1, 4 střely, čas na ledě 12:58

Střely na branku: 26 – 27

Je konec! Amur Chabarovsk zvládl domácí duel s Torpedem Nižnij Novgorod a vítězí výsledkem 2:0. Obě branky dnes padly v úvodní třetině. Nejprve se důrazem na brankovišti prosadil Fajzullin a o minutu později přidal druhý zásah Gorškov! Od té doby už na ledové ploše kralovaly obrany. V závěru třetí části ještě Torpedo zkusilo vyrovnat při hře bez brankáře, ale domácí se hravě ubránili.

59:42
    Domácí opět vyhodili puk do útočného pásma, jenže nikdo v oranžovém si na jeho pobídku nenabruslil. Ani Torpedo už se nikam nežene.

59:10
    Hynek Zohorna nahodil puk ze středního pásma směrem k brance, ale těsně minul vzdálenější tyčku. Torpedo má čas na poslední útok.

58:38
    Michail Orlov poslal přihrávku na levou stranu, jenže nikdo v bílém se znovu nedostal do útočného pásma. Pokračuje boj ve středním pásmu.

58:15
    Sergej Zborovskij získal odražený kotouč za vlastní brankou, jenže nikdo v bílém mu nepřišel pomoci s rozehrávkou. Domácí pokračují v dobrém napadání.

57:30
    Domácí tentokrát nahodili kotouč do útočného pásma a odjeli na střídačku. Amur hraje přesně to, co v závěrečných minutách potřebuje.

57:10
    Hostující brankář zůstává na střídačce a Torpedo se snaží vyrovnat v šesti bruslařích!

56:56

56:10
    Až nyní se domácím hráčům podařilo vyhodit puk ven z obranného pásma. Hokejisté v bílém musí rozjet další útočnou akci od své branky.

55:38
    Charles Genoway střílel od modré čáry, jenže jeho dělovku Alikin dobře viděl a bez problémů vytěsnil kotouč mimo tři tyče. Torpedo stále drží útočné pásmo.

55:10
    Torpedo se usadilo v útočném pásmu, jenže opět nikdo v bílém dresu nedokázal zakončit. Obranné kvarteto v oranžovém skvěle brání.

54:56
    Další vyloučení na domácí straně. Dvě minuty za podrážení dostává Železkov.

54:38
    Hynek Zohorna už je zpátky ve hře. Domácí útočník vypíchl soupeři kotouč a Maxim Ignatovič jej následně odehrál do bezpečí. Amur hraje opravdu skvěle.

54:10
    Michal Jordán nahodil puk do útočného pásma, jenže nikdo v oranžovém dresu za jeho pobídkou nespěchal. Vyhození přesto neskočilo na zakázaném uvolnění.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 18. Fajzullin (H. Zohorna, Kamalov), 19. Gorškov (Vl. Ušenin, Vj. Ušenin)

Amur Chabarovsk: Alikin (Langhamer) – Ignatovič, Jordán, Korobov, Korjagin, Turbin, Kamalov, Alexandrov – Rasskazov, H. Zohorna, Fajzullin – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Železkov, Ruděnkov, A. Kuzněcov – A. Lazarev, Kapiturov, Kacuba.
    Torpedo Nižnij Novgorod: Lindbäck (Tichomirov) – Orlov, Barancev, Mišarin, Zborovskij, Volčenkov, Ch. Genoway, Minejev – Schroeder, Šenfeld, Rattie – D. Iljin, Bočarov, Verjajev – Szczechura, Šachvorostov, Urakov – Smolin, Stalnov, Počivalov.

Rozhodčí: Bělov, Naumov – Zacharenkov, Sivov