Plzeň – Mladá Boleslav 3:2 (2:1 po s.n.) | Kladno – Olomouc 3:4 (po pr.) | Liberec – Zlín 2:1 (kon.)
Pardubice – Vítkovice 2:4 (kon.) | Kometa Brno – K. Vary 9:1 (kon.) | Sparta – Litvínov 8:4 (kon.)
Rytíři Kladno
3:4 (2:0, 0:1, 1:2 - 0:1)
HC Olomouc
Pondělí 30.12.2019, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • Tipsport extraliga • 32. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (20:35:34)

Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 3327 diváků.

Střely na branku: 24 – 50

Druhý bonusový bod tedy nakonec bere hostující Olomouc! Po vyloučení Brendona Nashe hrála Olomouc v úvodu prodloužení přesilovou hru, kterou dokázal proměnit Lukáš Klimek! Kladno tak ztratilo zápas, ve kterém dvakrát vedlo. Strůjcem hostujícího obratu byl Jiří Ondrušek, který vsítil dvě branky a u rozhodujícího zásahu Lukáše Klimka si připsal asistenci.

60:25 Lukáš KLIMEK - 3:4

60:25
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Olomouc dokázala v úvodu prodloužení zužitkovat přesilovou hru a získává bonusový bod! Hosté se hned v úvodu prodloužení usadili v útočném pásmu a LUKÁŠ KLIMEK se stal hrdinou moravského celku! Asistence: Zbyněk Irgl, Jiří Ondrušek.

60:10
    Olomouc uspěla na úvodním vhazování prodloužení. Hostující celek navíc v jeho úvodu dohrává přesilovou hru.

60:01

Střely na branku: 24 – 49

Základní hrací doba končí! Šedesát minut hry nám o vítězi dnešního duelu nerozhodlo. Hned v úvodu druhé části totiž dokázal vyrovnat Jiří Ondrušek! Kladno poté tlak Olomouce dokázalo otupit, když chybu v rozehrávce soupeře potrestal Jakub Strnad! Tři minuty před koncem ale svou druhou brankou v utkání vyrovnal Jiří Ondrušek!

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:51
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Brendon Nash – 2 min., sekání).

59:20
    Olomouc uklidnila rozehrávku ve vlastním obranném pásmu. Vše nasvědčuje tomu, že dnešní duel rozhodne prodloužení..

58:42
    Konrád vyjel za svou branku a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Hráči Kladna nyní sice skvěle napadají, ale Olomouc přesto dokázala rozehrát.

58:10
    Nash vyslal prudkou přihrávku do středního pásma, jenže před rozjetým útočníkem Kladna zasáhl jeden z hráčů hostující Olomouce.

57:35
    Olomouc získala kotouč ve středním pásmu, jenže nikdo v červeném tentokrát neprošel do střelecké pozice. Kladno se snaží bránit od červené čáry.
    57:01 Jiří ONDRUŠEK - 3:3

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 13. O'Donnell (Nash, Hovorka), 15. T. Kaut (Lakos, O'Donnell), 53. J. Strnad – 39. Irgl (Dujsík), 49. Ondrušek (Irgl), 58. Ondrušek (Jaroměřský, Nahodil), 61. Klimek (Irgl, Ondrušek)

Rytíři Kladno: Godla (Cikánek) – Nash, Austin, Kehar, Lakos, Barinka, Zajíc, Romančík – Redlich, Melka, J. Strnad – Bílek, Machač, Hovorka – Valský, Stach, Zikmund – Hajný, T. Kaut, O'Donnell.
    HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Švrček, Valenta, Ondrušek, Dujsík, Vyrůbalík, Jaroměřský, Škůrek – Klimek, Nahodil, P. Musil – Burian, Strapáč, Irgl – J. Káňa, Kolouch, Olesz – Laš, Vodný, Skladaný.

Rozhodčí: Kiks, Mrkva – Hlavatý, Špůr