Jekatěrinburg – Nižněkamsk 3:0 (kon.) | Magnitogorsk – Novosibirsk 3:1 (kon.) | Čerepovec – Chabarovsk 2:1 (kon.)
Jaroslavl – Kunlun 5:0 (kon.) | Viťaz – Vladivostok 4:3 (kon.) | Minsk – Petrohrad 1:4 (kon.)
Kazaň – Čeljabinsk 4:3 (po pr.) | Spartak Moskva – Dynamo Moskva 0:3 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
5:0 (0:0, 3:0, 2:0)
Red Star Kunlun
Neděle 05.01.2020, 15:00 • Arena 2000, Jaroslavl • KHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:16:02)

Československá stopa v utkání

Andrej ŠUSTR (KUN) 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:17

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Lokomotiv Jaroslavl: 40

Red Star Kunlun: 24.

Je dobojováno, Lokomotiv potvrdil v zápase roli favorita. Do zápasu vstoupili hosté výtečně, byli domácím vyrovnaným soupeřem, ale od druhé třetiny to bylo v podstatě jen na jednu branku. Kunlun jako by přestal hrát, díky častým ztrátám se dostávali hosté pod tlak a díky třem gólům rozhodli domácí zápas v podstatě již ve druhé třetině.

59:00
    Poslední minuta zápasu, puk v držení hráčů Lokomotivu, kteří rozehrávají z vlastní třetiny.

58:27
    Lokomotiv pokračuje, jako by domácí hráli přesilovou hru.

57:47

57:30
    Závěr své přesilové hry sehrají domácí pravděpodobně ve třetině Kunlunu.

57:10
    Za tohoto stavu se již ale domácí nikam neženou, takže nyní chvíli kombinovali ve středním pásmu.

56:31
    Puk míří ze třetiny Kunlunu, hosté ale nestihli prostřídat.

56:08
    Lokomotiv v útočném pásmu, Kunlun se s vypětím všech sil brání.

55:47
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Ethan Werek – 2 min., hákování).

55:08
    Poslední pětiminutovka třetí třetiny a celého utkání, zápas se již dohrává.

54:29
    Jeremy Smith (Kunlun) se převaluje na brankovišti, důležité je, že puk končí vedle branky Kunlunu.

53:40
    Lokomotiv v útočném pásmu, hosté vybojovali puk a dostali ho ven ze třetiny.

52:38
    Kunlun ztrácí puk ve střední třetině, bude se tak muset znovu bránit.

52:08
    Vzhledem k tomu, jakým výkonem se Kunlun prezentoval v první třetině, je aktuální stav hodně krutý pro hostující tým.
    51:27 Artur KAJUMOV - 5:0

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 26. Savčenko (Lander), 28. Kudrjavcev (Kajumov, Alexejev), 36. Iljenko (M. Osipov, Rafikov), 47. Savčenko (Kovalenko), 52. Kajumov (Kovalenko, Alexejev)

Lokomotiv Jaroslavl: Lazušin (Konovalov) – Kronwall, Markov, Savčenko, Čerepanov, M. Osipov, Rafikov, Afanasjev – Kajumov, Kovalenko, Alexejev – Pääjärvi, Lander, S. Da Costa – J. Averin, Tkačjov, Kudrjavcev – Iljenko, Kraskovskij, Beljajev – Polunin.
    Red Star Kunlun: J. Smith (Hrubec) – Chelios, Bartley, T. Murphy, Šustr, Sproul, G. Reinhart – Brulé, DeFazio, Miller – Lockhart, Cracknell, Wong – Smith-Pelly, Kane, Shinkaruk – Foo, Hunt, Werek.

Rozhodčí: Odins, Hribik – Strelcov, Šeljanin