Vladivostok – Kazaň 5:1 (kon.) | Barys – Jaroslavl 4:3 (po pr.) | Ufa – Riga 5:0 (kon.)
Čeljabinsk – Soči 2:3 (0:2 po s.n.) | CSKA Moskva – Jekatěrinburg 2:3 (0:1 po s.n.) | Nižněkamsk – Viťaz 2:3 (kon.)
Petrohrad – Dynamo Moskva 2:1 (po pr.) | Minsk – Spartak Moskva 1:5 (kon.)
Barys Nur-Sultan
4:3 (2:0, 1:2, 0:1 - 1:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Neděle 12.01.2020, 12:00 • Barys Arena, Nur-Sultan • KHL

Česká stopa v zápase
    Jakub Nakládal (JAR), 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:36 (14:23:51)

Domácí celek byl za svou aktivitu odměněný výhrou v prodloužení, o zisku dvou bodů pro Barys rozhodl v nastaveném čase Anton Sagadejev.

62:20 Anton SAGADEJEV - 4:3

62:20
    Barys právě vstřelil branku!
    Je konec, na nájezdy nedojde. Domácí celek vyhrává v prodloužení, po skvělém pasu spoluhráče se z brejku prosazuje ANTON SAGADEJEV. Asistence: Dmitrij Gurkov.

61:35
    Curtis Valk (Barys) minul branku, mířil na brankáře úplně sám.

61:12
    Jeden z domácích hráčů pálil z ostré pozice, trefil prostor mimo branku.

60:51
    Jegor Šalapov (Barys) rozehrává od své branky, čeká na dostřídání spoluhráčů.

60:20
    Domácí celek hraje aktivně, usadil se v útočném pásmu, kde kombinuje.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:44
    Už se asi nic nestane.

59:28
    Brankář domácích přerušuje hru, vhazovat se bude půl minuty před koncem třetiny před jeho brankou.

59:12
    Arkadij Šestakov (Barys) se zjevil sám před brankou, ale kotouč do odkrytí části branky dostat nedokázal.

58:46
    Linus Videll (Barys) to zkoušel individuálně, ale prosadit se nedokázal.

58:43
    Oddechový čas pro domácí.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:40
    O malý moment později se píská také zakázané uvolnění na druhé straně.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 9. Michajlis (Šestakov, Blacker), 20. Knight (Ohtamaa, Videll), 31. Boyd (Michajlis, Blacker), 63. Sagadejev (Gurkov) – 21. Lander, 32. Rafikov (Pääjärvi), 46. S. Da Costa (Lander)

Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Pasquale) – Metalnikov, Blacker, Ohtamaa, Makljukov, Šalapov, Kleščenko, Orechov – Šestakov, Michajlis, Valk – Videll, Knight, R. Starčenko – Ševčenko, Akolzin, Boyd – Musorov, Paňukov, Gurkov – Sagadejev.
    Lokomotiv Jaroslavl: Lazušin (Konovalov) – Čerepanov, Savčenko, Markov, Nakládal, Rafikov, M. Osipov, Afanasjev – Lander, Iljenko, Beljajev – J. Averin, Pääjärvi, S. Da Costa – Kovalenko, Kajumov, Alexejev – Polunin, Tkačjov, Děnisenko – Kudrjavcev.