Č. Hora – Bělorusko 27:36 (kon.) | Lotyšsko – Německo 27:28 (kon.) | Island – Rusko 34:23 (kon.)
Srbsko – Chorvatsko 21:24 (kon.) | Nizozemsko – Španělsko 25:36 (kon.) | Dánsko – Maďarsko 24:24 (kon.)
Srbsko
21:24 (10:8)
Chorvatsko
Pondělí 13.01.2020, 20:30 • Stadthalle Graz, Graz, Rakousko • Mistrovství Evropy mužů • Skupina A

55
    Tohle je ale zbytečná chorvatská chyba! Za průtahy při střídání gólmanů dostává lavička dvě minuty a zbytečně tak trenér Cervara oslabuje svůj tým! (19:21)

50
    Miljan Pušica díky tomuto dohrál! Přitom vůbec nemusel faulovat, stačilo nechat svého soupeře projít. Ale zásah do obličeje tam byl, přichází tak třetí dvouminutový trest, s čímž se pojí červená karta! (15:19)

42
    ..neboť se Stepancić po gólu zranil a zůstal ležet v brankovišti. Sudí Wettervik ale jednoznačně nechal hru pokračovat a Srbové šli do otevřené obrany, Mandić to hasil nepříjemným zákrokem, který ale nebyl vůbec ničím, neboť celou situaci Djukić nafilmoval. Ale chorvatský hráč dostává dvě minuty! (14:13)

40
    Miljan Pušica před sebou hrnul chorvatského pivota s takovou razancí, že za to dostává dvě minuty. (13:12)

32
    Zlatko Horvat, kapitán PPD Záhřeb, dostává dvě minuty za zbytečný faul na křídle. Hraje se tím pádem 5 na 5. (10:9)

30
    Mijajlo Marsenić nezachytil rusáka, který mu nasadil Šarac a faul je oceněn menším trestem. (10:8)

29
    Željko Musa se stává dalším vyloučeným hráčem. Pivota Pešiče držel nepovoleně, za což už míří na lavici. (10:8)

14
    Marko Mamić zatáhl za dres srbského pivota a dostává dvě minuty. Za normálních okolností by to pro Srby byla sedmička, vzhledem k tomu, že se ale už předtím přerušila hra, vytahuje se to na devět metrů. (3:5)