HC Litvínov – Plzeň 2:6 (kon.)
konec
HC Litvínov
2:6 (1:1, 0:3, 1:2)
HC Škoda Plzeň
Úterý 14.01.2020, 17:00 • ZS Ivana Hlinky, Litvínov • turnaj O Pohár DHL • 24. kolo
Partner:
   
  48:21
  Plzeň právě vstřelila branku!


  Tak tohle byla hokejová paráda! DANIEL MALÁK vyrazil z vlastní třetiny, poté doslova proskočil skrz litvínovské beky a tvrdou střelou z dolní části kruhu propálil Pejsara. Bez asistence.
   
  41:44
  Plzeň právě vstřelila branku!


  Tvrdá rána pro domácí! Z rohu hřiště se dostal puk na TOMÁŠE ČERMÁKA, jehož střela příklepem doputovala za brankovou čáru po odrazu od Pejsarova lokte. Asistence: Šuhaj.
   
  41:21
  Litvínov právě vstřelil branku!


  Máme tu snížení! Na rozdíl dvou branek upravuje skóre DANIEL JOUZA, který střelou z pravé strany překonal Micku. Bez asistence.
   
  28:48
  Plzeň právě vstřelila branku!


  TOMÁŠ ČERMÁK chladnokrevnou střelou nad beton využívá trestné střílení!
   
  28:35
  Plzeň právě vstřelila branku!


  Nedáš, dostaneš. Tuhle starou hokejovou hlášku si teď musí říkat na litvínovském zimním stadionu snad každý. Po obrovské šanci Stehlíka z protiútoku prostřelil Zajíčka STANISLAV VAJNER. Asistence: Špaček.
   
  24:02
  Plzeň právě vstřelila branku!


  Štěstí se po domácích usmálo i na Plzeň! Ženíšek zkoušel prostřelit Zajíčka z pravé strany, ale neuspěl. Kdo však uspěl je VÁCLAV ADAMEC, od jehož kalhot se puk odrazil do prázdné branky. Asistence: Jiříček, Ženíšek.
   
  10:33
  Litvínov právě vstřelil branku!


  Tak tenhle gól vyžadoval notnou dávku štěstí! DAN BARTOŠ vyjel s pukem mezi kruhy a rozhodl se pro střelu příklepem. Tu namířil do chráničů jednoho z bránících hráčů. Od nich se však zbloudilá střela odrazila k levé tyčce, přesně do protipohybu brankáře. Asistence: Vopat.
   
  05:45
  Plzeň právě vstřelila branku!


  Máme tu první gól utkání! První střela skončila na tyči, ale po odrazu z rohu hřiště měl MAREK KOPIC kotouč znovu na své hokejce a z mezikruží překonal Zajíčka, před nímž stál shluk hráčů. Asistence: Ženíšek.

  Petr Význer

  Branky a nahrávky: 11. Bartoš (Vopat), 42. Jouza – 6. Kopic (Ženíšek), 25. Adamce (Jiříček, Ženíšek), 29. Vajner (Špaček), 29. Čermák, 42. Čermák (Šuhaj), 49. Malák


  HC Litvínov: Zajíček (Pejsar) – Bártek, Hocelík, Šubrt, Kitzberger, Kroupa, Háva, Miškovič – Skuhrovec, Kysela (C), Vopat, Stehlík, Limanovský, Bartoš, Jouza, Fišer, Kovačič
  HC Škoda Plzeň: Micka (Pícl) – Špaček, Jiříček, Pánek, Vajner, Kovařík, Malák (C) – Kvasnička, Hollar, Kopic, Adamec, Šuhaj, Marcel, Čermák, Tůma, Malát, Ženíšek, Soukup

  Rozhodčí: Bejček – Svobodová, Frodl