Ufa – Barys | 5:2 (kon.) | | | Jekatěrinburg – Kazaň | 2:3 (kon.) | | | Jokerit – Kunlun | 4:3 (kon.) |
Spartak Moskva – Čeljabinsk | 4:0 (kon.) | | | Minsk – Čerepovec | 1:3 (kon.) | | | Viťaz – Jaroslavl | 2:5 (kon.) |
Riga – Vladivostok | 1:2 (1:2 po s.n.) |
China Golden Dragon – Kobra | 3:6 (kon.) | | | Příbram – David Servis | 7:2 (kon.) | | | Opava – Havlíčkův Brod | 6:4 (kon.) |
Nový Jičín – Mor. Budějovice | 4:1 (kon.) | | | SHK Hodonín – Šumperk | 4:3 (kon.) | | | Klatovy – Kolín | 2:4 (kon.) |
Písek – Tábor | 4:7 (kon.) | | | Žďár n/S – Val. Meziříčí | 4:1 (kon.) | | | Řisuty – Vrchlabí | 4:7 (kon.) |
Trutnov – Bílina | 3:2 (kon.) | | | Jablonec n/N – Dvůr Králové n. L. | 4:5 (kon.) | | | Mostečtí Lvi – Nová Paka | 3:1 (kon.) |
Pelhřimov – HC Vajgar | 10:3 (kon.) | | | Králův Dvůr – Kralupy n. Vltavou | 2:4 (kon.) |
Karlovy Vary – SHK Mustangové | 2:3 (0:3 po s.n.) | | | Zlín sledge – Studénka Sledge | 4:3 (kon.) |
HC Čápi – Poběžovice | 1:5 (kon.) | | | Marsy Klatovy – HC 2009 Nýrsko | 4:0 (kon.) | | | Vačice – Tomahawk | 0:0 (zruš.) |
AHC Dynamo – HC Vizi | 0:2 (kon.) |
VUT Cavaliers Brno – BO Ostrava | 2:5 (kon.) |
konec
HC Litomyšl
7:1
(3:0, 3:1, 1:0)
HC Město Rychnov nad Kněžnou
Konec zápasu.
(23:10:23)
|
||
Konec zápasu.
|
||
59:01
|
Vyloučení v týmu HC ZILVAR Rychnov nad Kněžnou (Antonín Mihulka – 2 min., faul kolenem).
|
|
59:01
|
Vyloučení v týmu HC ZILVAR Rychnov nad Kněžnou (Antonín Mihulka – 2 min., faul kolenem).
|
|
57:53
|
Vyloučení v týmu HC ZILVAR Rychnov nad Kněžnou (Jakub Hovorka – 2 min., hrubost).
|
|
57:53
|
Vyloučení v týmu HC ZILVAR Rychnov nad Kněžnou (Jakub Hovorka – 2 min., hrubost).
|
|
56:05
|
Vyloučení v týmu HC ZILVAR Rychnov nad Kněžnou (Marek Nechuta – 2 min., hákování).
|
|
56:05
|
Vyloučení v týmu HC ZILVAR Rychnov nad Kněžnou (Marek Nechuta – 2 min., hákování).
|
|
Právě vychází oficiální stolní kalendář Českého hokeje pro rok 2020! Jediným místem, kde si můžete tuto hokejovou lahůdku obstarat, je internetový obchod Marken.cz a Síň slávy Českého hokeje v Galerii Harfa (metro Českomoravská).
|
||
Právě vychází oficiální stolní kalendář Českého hokeje pro rok 2020! Jediným místem, kde si můžete tuto hokejovou lahůdku obstarat, je internetový obchod Marken.cz a Síň slávy Českého hokeje v Galerii Harfa (metro Českomoravská).
|
||
55:51
|
Vyloučení v týmu HC ZILVAR Rychnov nad Kněžnou (Jan Skála – 2 min., hrubost).
|
|
55:51
|
Vyloučení v týmu HC ZILVAR Rychnov nad Kněžnou (Jan Skála – 2 min., hrubost).
|
|
55:51
|
Vyloučení v týmu HC Litomyšl (Max Doseděl – 2 min., hrubost).
|
|
55:51
|
Vyloučení v týmu HC Litomyšl (Max Doseděl – 2 min., hrubost).
|
|
53:21
|
Vyloučení v týmu HC Litomyšl (Jakub Meloun – 2 min., hákování).
|
|
53:21
|
Vyloučení v týmu HC Litomyšl (Jakub Meloun – 2 min., hákování).
|
|
50:18
|
Vyloučení v týmu HC ZILVAR Rychnov nad Kněžnou (Antonín Mihulka – 2 min., hrubost).
|
|
50:18
|
Vyloučení v týmu HC ZILVAR Rychnov nad Kněžnou (Antonín Mihulka – 2 min., hrubost).
|
|
50:18
|
Vyloučení v týmu HC Litomyšl (Tereza Gildainová – 2 min., hrubost).
|
|
50:18
|
Vyloučení v týmu HC Litomyšl (Tereza Gildainová – 2 min., hrubost).
|
Branky a nahrávky:
4. Meloun, 4. Meloun, 14. Meloun (Paťava), 14. Meloun (Paťava), 16. Doseděl (Kotlár), 16. Doseděl (Kotlár), 27. Gildainová (Pakosta), 27. Gildainová (Pakosta), 38. Gildainová (Pakosta), 38. Gildainová (Pakosta), 40. Meloun, 40. Meloun, 47. Gildainová, 47. Gildainová – 29. Dobýval (Mihulka), 29. Dobýval (Mihulka)
Rozhodčí: Jan Kopecký, Pavel Urban
Diváci: 29
Neproměněná penalta:
HC Litomyšl:
Náhradníci:
Trenér:
HC Město Rychnov nad Kněžnou:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Město Rychnov nad Kněžnou:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jan Kopecký, Pavel Urban
Diváci: 29