Brentford – Leicester 0:1 (kon.) | West Ham – West Brom 0:1 (kon.) | Burnley – Norwich 1:2 (kon.)
Newcastle – Oxford Utd. 0:0 (kon.) | Southampton – Tottenham 1:1 (kon.) | Millwall – Sheffield Utd. 0:2 (kon.)
Hull City – Chelsea 1:2 (kon.)
Burnley FC
1:2 (0:0)
Norwich City
Sobota 25.01.2020, 16:00 • Turf Moor, Burnley • FA Cup • 4. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (17:56:56)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 6:4. Rohy: 3:11. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 9:9.

Je dobojováno a z výhry se radují fotbalisté Norwiche. Ti rozhodli o svém postupu do další fáze FA Cupu na začátku druhé půle, kdy se v rozmezí pěti minut trefili Hanley a Drmić. Za Burnley poté v 72. minutě snížil Pieters, ovšem to bylo vše, na co se domácí zmohli.
    Norwich slaví postup do dalšího kola FA Cupu.

90+5

90+4
    Výhru Norwiche mohl zpečetit Pukki, avšak jeho střelu z otočky povedeným zákrokem vytáhl Hart.

90+3
    Hendrick nyní v souboji s Vrančićem utržil nepříjemného koňara, nicméně se jednalo o nezaviněný zákrok, a faul tedy odpískán nebyl.

90+2
    Pieters poslal do vápna střílený centr, který však dokázal odvrátit Hanley.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny čtyři minuty.

90
    Burnley teď napadalo rozehrávku hostů, kteří si ale dokázali poradit a nadále se jim daří držet domácí daleko od Fährmannovy brány.

89
    Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Drmić, přichází Pukki.

88
    McLean se chtěl protáhnout po levé straně, ovšem narazil na pozorně bránícího Lowtona, jenž ho odzbrojil.

87
    Výborně to teď udělal Drmić, jenž podržel chvíli balon na útočné polovině a poté vybojoval aut.

86
    Obrana Norwiche je ale zatím velmi dobře organizovaná a zatím svého soupeře k ničemu nepouští.

85
    Domácím už moc času nezbývá a je jasné, že nyní musí vrhnout všechny své síly do útoku.