Leonesa – Valencia 0:0 (2:4 po pen.) | Rayo Vallecano – Villarreal 0:2 (kon.) | Badajoz – Granada 2:3 (po pr.)
Zaragoza – Real Madrid 0:4 (kon.) | Real Sociedad – Osasuna 3:1 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
3:1 (1:1)
CA Osasuna
Středa 29.01.2020, 21:00 • Reale Arena (San Sebastián) • Španělský pohár • Osmifinále

Z mé strany je to vše. Děkuji Vám za pozornost a u fotbalu zase někdy na počtenou. (22:54:06)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 5:6. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 8:8.

Je dobojováno a z výhry se radují fotbalisté San Sebastianu. Ti ve druhém poločase potvrdili roli favorita a celkem v pohodě si dokráčeli pro postup. V 61. minutě jim vedení z volného přímého kopu vrátil Ödegaard a odpor Osasuny definitivně zlomil o osm minut později Isak, pro kterého to byla druhá přesná trefa v zápase.

90+4

90+3
    Zápas už se pouze dohrává, o postupujícím je již dávno rozhodnuto.

90+2
    Další ranou z dálky se prezentoval Brašanac, ale ani on Remira nezaměstnal.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny tři minuty.

90
    Barja ho ale nerozehrál vůbec dobře, jeho centr totiž přeletěl všechny jeho spoluhráče, kteří čekali v pokutovém území.

89
    Aktivní Estupiñán si došel pro další faul, a získal tak pro svůj celek další volný přímý kop.

88
    Z velké dálky to zkusil Moncayola, který však neseřídil svá mířidla a bránu přestřelil.

87
    Roncaglia poslal velmi pomalou malou domů a Pérez musel rychle ven z brány, neboť za míčem se hnal Isak. Hostující brankář ale u něj byl první a stačil ho před švédským útočníkem odkopnout.

86
    Barja poslal do šestnáctky střílenou nabídku, kterou ale s vypětím všech sil odvrátil Zubeldía.

85
    Ten rozehráli na krátkou vzdálenost a o chvilku později byl faulován Estupiñán, takže uvidíme další standardku.

84
    Elustondo zblokoval centr Estupiñána a následovat bude rohový kop v podání hostujícího celku.

83
    Fotbalisté Pamplony sice v posledních minutách drží míč na svých kopačkách, ovšem vůbec se jim nedaří dostat se do nějaké vyložené šance.

82
    Ibáñez vypálil zpoza pokutového území, avšak jeho pokus Remiro jen kontroloval očima.

81
    Akce Osasuny byla přerušena kvůli ofsajdu a rozehrávat budou domácí, kteří už se snaží šetřit čas.