Nová Paka – Trutnov 2:6 (kon.) | Opava – Kopřivnice 1:4 (kon.) | Klatovy – Příbram 7:4 (kon.)
Mostečtí Lvi – Jablonec n/N 4:2 (kon.) | Žďár n/S – Šumperk 1:8 (kon.) | Bílina – Děčín 2:7 (kon.)
Kobra – David Servis 2:4 (kon.) | Tábor – Kolín 6:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Nový Jičín 6:3 (kon.)
Mor. Budějovice – Val. Meziříčí 2:4 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
6:3 (4:1, 1:2, 1:0)
HK Nový Jičín
Sobota 01.02.2020, 18:00 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • 2. liga skupina Východ • 37. kolo

Dnes je to ode mě vše, děkuji vám za pozornost a krásný sobotní večer. (19:34:15)

Třetí třetina nabídla zajímavý hokej z pohledu Nového Jičína, který se hnal za vyrovnáním, ale v koncovce ho vychytal Martin Holík. Bruslaři potom pojistili tři body do prázdné klece.

Utkání odstartovalo hned zostra, když se domácí dostali do rychlého vedení. Nový Jičín snížil, ale branky potom padaly do sítě Nového Jičína. Ďáblové zkoušeli své štěstí v zakončení, ale více, než na tři branky se nedostali. Havlíčkův Brod tedy vyhrál i pátou letošní bitvu.

59:59
    V závěru se dostal do šance jeden z hostů, ale nemohl zakončit, jelikož časomíra ukončila duel 37. kola.

58:52
    Martin Holík se prezentoval výborným lapačkou, proti střele Daniela Plitka.

58:18
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Krutil – 2 min., hrubost + trest ve hře, napadání rozhodčích).

58:18
    Bruslaři mohli hned záhy vstřelit další gól. ale Daniel Šimonů se roztáhl na brankovišti a zamezil jisté brance. Potom se strhly potyčky, když jeden z hostů napadl čárového rozhodčího.

58:05
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Bruslaři definitivně potvrzují své vítězství! DAVID VALA vyskočil z trestné lavice, když si sebral puk a dostal ho do volné klece! Bez asistence.

57:46
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Kuba – 2 min., nedovolené bránění).
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Benák – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Kuba – 2 min.). Trest odpyká Kobylík.

57:46
    Jeden z hostujících hráčů sestřelil Martina Holíka. Okamžitě následovala odplata v podání Jiřího Benáka, který si vytáhl jednoho z hostů!

57:25
    Šimonů prchá na střídačku, Nový Jičín v šesti.

57:05
    Filip Palička mohl dát kontaktní gól, ale puk za Holíka neprošel!

56:20
    Petr Kuchta svedl bitvu s Lukášem Irglem. Druhý jmenovaný byl lepší.

56:09
    Holík uhájil pravou tyč, když dlouho držel puk před brankovou čárou. Následná potyčka se obešla bez vyloučení!

55:57
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

55:42
    Patrik Přidal vypálil z pravého kruhu, ale jeho pokus byl zablokován.

55:10
    Všichni hráči bojují o kotouč v rohu kluziště. Puk dostali hráči Bruslařů, kteří ho dostávají mimo dosah vlastního brankáře.

54:26
    Novojičínští napadají úspěšně rozehrávku Havlíčkova Brodu, ale kýženého snížení se nedočkávají, neboť na Holíka neletí žádný puk.

53:24
    Nový Jičín se pokouší o kontaktní gól a na ledě je to hodně znát, jelikož tým Ďáblů je aktivnější.

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 4. Přidal (Mikeš, Dvořák), 7. Voříšek, 11. Ludvík (Kuchta, Kulhánek), 12. Třetina (Vala), 21. Třetina (Kulhánek, Přidal), 59. Vala – 11. Poruba (Macuh), 24. Macuh (Lehečka, Tomeček), 30. Kafka (Finsterle, Rufer)

BK Havlíčkův Brod: Holík (Nedvěd) – Dvořák, Kulhánek, Krejčí, Vala, Benák, Pospíchal – Mikeš, Třetina (C), Přidal – Holenda, Cachnín, Voříšek (A) – Kuchta, Ludvík, Musil – Čermák
    Trenér: Richard Cachnín

HK Nový Jičín: Šimonů (Loubal) – Rufer, Tomeček, Hruška, Váňa, Kobylík, Krutil – Lehečka, Štefka, Macuh, Kuba, Kafka, Palička (C), Poruba, Plitko, Finsterle, Pecha, Irgl
    Trenér: Petr Macháček

Rozhodčí: Ivan Čuňočka – Martin Musil, Jan Vašíček