NY Rangers – Detroit 4:2 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 4:3 (po pr.) | Ottawa – Washington 3:5 (kon.)
Carolina – Vegas 3:4 (kon.) | Winnipeg – Boston 1:2 (kon.) | Edmonton – St. Louis 4:2 (kon.)
Anaheim – Tampa 3:4 (kon.) | NY Islanders – Vancouver 3:4 (po pr.) | Buffalo – Columbus 2:1 (po pr.)
Montreal – Florida 4:0 (kon.)
HC Kometa Brno
5:4 (1:1, 3:2, 1:1)
Berani Zlín
Sobota 01.02.2020, 13:00 • DRFG arena • DHL Superpohár • Skupina D

Je tu konec! Zlín v šesti hráčích už bránu neudržel a Kometa si tak připisuje všechny tři body. Zlínu se podařilo tři a půl minuty před koncem vyrovnat, ale prodloužení odmítl o minutu později svým gólem Daniel Kowalczyk. Oba celky měly své šance a spravedlivější by byla dělba bodu. Kometa však předvedla lepší produktivitu a vyhrává. (15:02:55)

59:56
    Brnu se daří vyhodit do středního pásma.

59:40
    Až teď hosté vybojovali útočné pásmo.

59:06
    Šarman je na střídačce. Zlín to zkusí v šesti!

58:45
    Zlín začíná útočnou akci od své brány.

57:34
    Kometa právě vstřelila branku!
    Brno rychle odpovídá na čtvrtou branku soupeře. DANIEL KOWALCZYK si zpracoval kotouč u pravého mantinelu a střelou překonal Šarmana. Asistence: Marcel Martiška, Tomáš Pigl.

56:34
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlínu se i tentokrát daří srovnat krok s Kometou. Mikulík předal ve středním pásmu kotouč Dobiášovi, jenž si nabruslil k levé tyči a poslal puk před branku, kde přesně nad lapačku zakončil SEBASTIAN FAJKUS. Asistence: Matěj Mikulík, Vojtěch Dobiáš.

55:51
    Malý vybídl Dufka ke střele z mezikruží, ale skvělý zákrok lapačkou předvedl Šarman a drží šance svého týmu.

55:15
    Ani jednomu celku se nepovedlo přejít přes soupeřovu modrou čáru. Další pokus budou mít hosté.

54:23
    Jan Sedláček projel až k soupeřově bráně, na kterou vyslal střelu, která nenadělala Šarmanovi žádný problém.

53:56
    Pavlas obehrál obránce a směřoval puk před branku, kde byl připraven zakončovat Dobiáš, jenže tento úmysl mu překazil obránce, který mu stihl zablokovat hokejku.

53:13
    Kowalczyk se prosmýkl u levého mantinelu a vypálil na bránu. Šarman byl nalepen na své tyči a střelu zvládl chytit.

52:03
    Berani se dostali do útočného pásma, ale domácí obrana je vytlačila za branku, kde následně vybojovali puk.

51:24
    Dominick Vašíček si sjel k levé tyči, dostal puk a pohotově zakončil, ale hostujícího brankáře nepřekonal.

51:02
    Kubík zachytil nahození ze středního pásma a puk pouští do hry.

50:47
    Ofsajd zastavuje i hráče Zlína.

49:53
    Dlouhý souboj o kotouč v pravém rohu domácího obranného pásma vyzněl lépe pro Brňany, kteří přenesli hru na druhou stranu, ale zastavil je ofsajd.

49:17
    Po střele z vrcholu levého kruhu zvoní za brankou Šarmana horní tyč.

Matouš Vojáček

Branky a nahrávky: 10. Svoboda (Dufek), 22. Dufek (Svoboda, Malý), 22. Kunc (Vašíček D., Kowalczyk), 40. Malý, 58. Kowalczyk (Martiška, Pigl) – 20. Sebera (Kozubík, Janošek), 29. Luža (Jaroněk), 38. Weintritt (Sebera), 57. Fajkus (Dobiáš, Mikulík)

HC Kometa Brno: Kubík (Rachůnek) – Holemý, Furch, Vašíček P., Sedláček, Studený (A), Kowalczyk (C) – Žák, Pigl, Snášel, Bartes, Svoboda, Dufek, Krška, Malý, Martiška, Vašíček D., Kunc.
    Berani Zlín: Šarman (Kořének) – Janošek, Holík, Jaroněk, Mikulík, Pavlas – Weintritt, Handl, Sebera, Lekeš, Kozubík, Luža (A), Hrazdira, Dobiáš (C), Fajkus, Chludil.

Rozhodčí: Maršálek – Smetková, Komínek