Mostečtí Lvi – Řisuty 4:5 (po pr.)
Mostečtí Lvi
4:5 (2:2, 1:1, 1:1 - 0:1)
HC Řisuty
Čtvrtek 13.02.2020, 18:00 • A-BENET Arena, Most • 2. liga skupina Sever (ČR) • 39. kolo

První třetina nám přinesla hezký, ale jen útočný hokej. Jak se vyvíjelo skóre? 4. minuta Jakub Zreradička 0:1, ihned z buly František Bakrlík 1:1. V 8. minutě zvýšil na 2:1 Oldřich Žítek a v 9. minutě srovnal na 2:2 Petr Patyk. Poté ustály brankové hody, jednou to zacinkalo na tyčku Lukáše Hosnedla, ale na další branky si musíme počkat, až se setře led. Druhá třetina přinesla nejprve druhou v podání Františka Bakrlíka, aby stejnou mincí kontroval Petr Patyk. Ve druhé třtině se toho víc nestalo. Rozhodne snad ta třetí. Třetí nám přinesla profesorský hokej ze strany Lvů, který potrestal ve 48. Minutě Zdeněk Petráš a otočil skóre na 3:4. Na 4:4 srovnal v 57. Minutě Miroslav Polák. V prodloužení rozhodl 9 vteřin před jeho koncem hostující Václav Kolařík. (20:18:30)

64:51
    Řisuty právě vstřelily branku!
    Hosté několik vteřin v avizovaném vyloučení rozhodli zápas. Autorem branky je VÁCLAV KOLAŘÍK. Asistence: Petr Patyk a Zdeněk Petráš

60:35
    Václav Kolařík ujížděl z trestné lavice sám na Lukáše Hosnedla, ten samostatný nájezd kryl

58:31
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Kolařík – 2 min., hákování).

58:20
    Teď Lvi předvedli několik slibných nahrávek před branku, branka z toho není

56:24
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Parshakov – 2 min., hákování).

56:08
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
    Domácí ujeli v oslabení, nabrali obrátky a kotouč přihrál František Bakrlík zcela volnému MIROSLAVOVI POLÁKOVI. Asistence: František Bakrlík a Jan Bečvář

55:43
    Úmyslné postavení mimo hru hostů

54:30
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Kýhos – 2 min., krosček).

51:15
    Martin Mical vzal kotouč za brankou prokličkoval závodním polem až dojel k Petrovi Jirouškovi. Bekhendovou střelu však brankař hostů kryje

50:52
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Parshakov – 2 min., sekání).

48:40
    Roman Fučík zase trefuje kalhoty Petra Jirouška. Lvi nabírají na obrátkách

48:31
    Pavel Smolka z mezikruží testuje vestu Petra Jirouška

48:06
    Martinovi Micalovi se pěkně při střele prohla hokejka. Petr Jiroušek vyráží až k divákům

Petr Pracný

Branky a nahrávky: 5. Bakrlík (Kuběna), 8. Žítek (Čmolík, Dohnal), 22. Bakrlík (Mical), 57. Polák (Bakrlík, Bečvář) – 4. Zderadička (Formánek, Vyskočil), 9. Patyk (Petráš, Fortelka), 26. Patyk (Petráš, Potechin), 48. Petráš (Novák F., Patyk), 65. Kolařík (Patyk, Petráš)

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kopýtko) – Havlík, Havlůj (C), Urbánek, Žítek, Fučík, Polák – Mical, Kýhos (A), Smolka – Bakrlík, Bečvář, Kuběna – Dohnal, Böhm, Čmolík – Uher. Trenér: Vladimír Machulda
    HC Řisuty: Jiroušek (Smetana) – Novák F., Potěchin (C), Zderadička, Kolářík (A), Řepka, Novák A., Rudovský – Petráš, Patyk, Fortelka (A) – Keszi, Vyskočil, Formánek – Paršakov, Janeček, Okegawa.

Rozhodčí: Hucl – Tichý, Zimmermann