Liberec – Přerov 10:1 (kon.)
konec
Bílí Tygři Liberec
10:1 (3:1, 1:0, 6:0)
HC ZUBR Přerov
Neděle 23.02.2020, 12:30 • Svijanská aréna • ELIOD Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 20. kolo
Partner:
   
  Pro dnešek je to ode mne vše. Loučím se s Vámi a přeji Vám pěkný zbytek neděle! (14:55:59)
   
  Třetí periodu plně ovládli Tygři, protože vstřelili šest branek. Zubři v poslední přesilovce v tomto zápase nijak nezměnili skóre, a proto utkání skončilo 10:1.
   
  Konec zápasu.
   
  59:36
  Zubři vyslali jednu nebezpečnou střelu na Krále, ale snížit skóre se Přerovu nepovedlo.
   
  58:09
  Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Jakub Hujer – 2 min., hákování).
   
  55:10
  Liberec právě vstřelil branku!
  Ze středního pásma nahrál Tomáš Trunda osamostatněnému JAKUBU HUJEROVI, jenž nadvakrát překonával přerovského brankáře. Stav utkání: 10:1.
   
  53:32
  Liberec právě vstřelil branku!
  Přerovští se nestihli vrátit ze středního pásma, a tak vznikla akce tři na dva. Lukáš Plos nahrál Jakubu Hladíkovi, jenž namazal za sebe DAVIDOVI PUTZOVI, který zakončil do levého horního růžku. Stav utkání: 9:1.
   
  52:52
  Liberec právě vstřelil branku!
  Filip Kříž přihrál JAKUBOVI MASAŘOVI, jenž vystřelil kotouč, ten se otřel o rameno Žurkovi a zapadl do branky. Stav utkání 8:1.
   
  51:12
  Liberec právě vstřelil branku!
  Hned poté, co si Bennet Rossmy odpykal trest, naskočil na led a mohl slavit! Po nahození Adama Měchury se BENNET ROSSMY jako první zorientoval v brankovišti a dorazil puk za brankovou čáru. Stav utkání: 7:1.
   
  49:00
  Na začátku oslabení měl velikou šanci Luka Vodlan, jenž dobře vystihl přihrávku na modré a mohl tak vyjet do samostatného úniku, při střele však mířil vysoko nad branku a Žurek nemusel vůbec zasahovat.
   
  48:43
  Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Bennet Rossmy – 2 min., hrubost).
   
  47:37
  Liberec právě vstřelil branku!
  TADEÁŠ TŮMA vystřelil na branku, kde zrovna před brankářem výborně clonil Jakub Masař a puk doputoval za nic netušícího brankáře. Stav utkání: 6:1.
   
  46:16
  Po velmi povedené akci Zubrů se dostali k puku Liberečtí a při akci dva na jednoho volil Jakub Dvořák střelu, ta však letěla do středu branky a Žurek neměl žádné obtíže při jejím chycení.
   
  45:49
  Lukáš Kuncek vybojoval na své obranné modré puk a poslal do samostatného úniku Adama Holíka, jehož pokus zmařil Čeněk Krátký.
   
  44:10
  Liberec právě vstřelil branku!
  Po vyhraném buly se puk dostal od Mikuláše Jenčovského na FILIPA KŘÍŽE, jenž se dokázal prosadit nad lapačku do pravého horního rohu. Stav utkání: 5:1.
   
  42:48
  Lukáš Koncek dokázal svojí kličkou obelstít oba liberecké beky a dostal se až před Krátkého, ale nezakončoval nijak nebezpečně.
   
  41:42
  Adam Holík nahodil puk na Krátkého, ale mířil vysoko nad konstrukci, a tak se liberecký brankář ani nedotkl puku.
   
  40:30
  Jakub Šedivý vyslal prví střelu v této periodě na Žurka, jenž pokus zachytil do lapačky.

  Adéla Růžičková

  Branky a nahrávky: 7. Putz, 13. Měchura (Masař), 15. Jenčovský (Rossmy, Měchura), 37. Vodlan (Putz, Bohm), 45. Kříž (Jenčovský), 48. Tůma (Měchura), 52. Rossmy (Měchura), 53. Masař (Kříž, Dvořák), 54. Putz (Hladík, Plos), 56. Hujer (Trunda, Bohm.) – 3. Koblížek (Hradil, Billa)


  Bílí Tygři Liberec: Krátký (Král) – Böhm, Hladík, Šedivý (C), Meisel, Dvořák, Patzelt, Tůma – Hujer, Putz, Vodlan, Trunda (A), Jenčovský (A), Kříž, Měchura, Plos, Masař, Rossmy, Gajda
  HC ZUBR Přerov: Žurek (Vojtek) – Kaprál, Koblížek, Svozil, Holík, Billa – Štíbr, Mašek, Brázda (A), Kuncek, Halík (C), Hradil, Hyža, Mann, Toman, Šilhavý (A)

  Rozhodčí: Tomáš Marek – Ondřej Žídek, Lucie Povová