Los Angeles – New Jersey 2:1 (po pr.) | Tampa – Calgary 4:3 (kon.) | Florida – Chicago 2:3 (0:2 po s.n.)
Toronto – Vancouver 4:2 (kon.) | Montreal – Carolina 4:3 (po pr.) | Ottawa – Detroit 4:3 (1:0 po s.n.)
Nashville – Colorado 2:3 (kon.) | Arizona – Buffalo 5:2 (kon.) | St. Louis – Dallas 4:3 (1:0 po s.n.)
Edmonton – Winnipeg 3:2 (kon.) | San Jose – Pittsburgh 5:0 (kon.) | NY Rangers – Philadelphia 3:5 (kon.)
Florida – Calgary 0:3 (kon.)
po s.n. (0:2)
Florida Panthers
2:3 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)
Chicago Blackhawks
Neděle 01.03.2020, 00:00 • BB&T Center, Sunrise • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (03:04:00)

Dnešní utkání sledovalo 16 055 diváků.

Je konec! Chicago Blackhawks nakonec vstřelilo dva góly v samostatných nájezdech a porazilo tak Floridu Panthers 3:2.
    Do zápasu vstoupila Florida velice dobře, jelikož se už v 5. minutě prosadil Mike Hoffman. Následně se ale do hry dostalo také Chicago a ve 13. minutě srovnal Jonathan Toews. Konec periody patřil hostům, ale ti druhou branku vstřelit nedokázali.
    O jedinou branku se ve druhé dvacetiminutovce postaral ve 27. minutě český útočník Drake Caggiula. Následně sice byla Florida ve velkém tlaku, ale gólman Corey Crawford měl skvělou formu.
    Ve třetí periodě byla Florida naprosto jasně lepším týmem a nakonec také přišla zasloužená branka, kterou vstřelil v 59. minutě Michael Matheson.
    Fantastické pětiminutové prodloužení vítěze nepřineslo! Blízko k tomu byli oba týmy, ovšem brankáři na obou stranách byli dnes excelentní.
    V samostatných nájezdech se trefili pouze hráči hostů a to Jonathan Toews a Patrick Kane.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Chicago Blackhawks.
    Autorem vítězné branky je JONATHAN TOEWS.

Samostatné nájezdy začínají.

Fantastické pětiminutové prodloužení je u konce a vítěze stále nemáme! Blízko k tomu byli oba týmy, ovšem brankáři na obou stranách jsou dnes excelentní. Následuje tak poslední část tohoto zápasu a to jsou samostatné nájezdy, kde už se rozhodne.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:46
    Po buly v pásmu hostů se k puku dostali domácí, ale následná střela minula branku.

64:37
    Oddechový čas pro domácí.
    64:37 Michael Matheson nedokázal propálit fantastického Crawforda.

64:37
    A ještě jedná obrovská šance domácího celku ve řvoucím BB&T Center! Michael Matheson pálil do levé šibenice, ale Corey Crawford je dnes naprosto neskutečný!

64:09
    Florida si nyní vytvořila velký tlak, ale stále nemůže dát vítězný gól, jelikož Crawford chytá naprosto famózně.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 5. Hoffman, 59. Matheson (Hoffman) – 13. J. Toews (Boqvist, D. Kubalík), 27. Caggiula (C. Murphy, J. Toews), rozh. náj. J. Toews