Detva – Michalovce 4:3 (kon.) | Trenčín – Banská Bystrica 1:3 (kon.) | Zvolen – HC Slovan 2:3 (po pr.)
Poprad – Košice 3:1 (kon.) | Nové Zámky – Nitra 2:3 (po pr.) | MAC Budapešť – Miskolc 5:2 (kon.)
HKM Zvolen
2:3 (2:1, 0:0, 0:1 - 0:1)
HC Slovan Bratislava
sk Pátek 06.03.2020, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • Tipos Extraliga (SR) • Skupina A

Slovan teda šiesty krát v sezóne zdoláva Zvolen a Zvolen aj štvrtý krát v sezóne prehráva v predĺžení. Slovan vstal doslova z popola, ale napokon vo Zvolene víťazí. Pekný zápas je za nami. Bod zostáva vo Zvolene, dva idú do hlavného mesta. Ďakujem za pozornosť a dočítania nabudúce. (20:40:54)

61:15
    Slovan Bratislava dal gól!
    Je rozhodnuté. Ďalšia výborná prihrávka Radovana Bondru medzi kruhy. Trotter doskočil neskoro k ŽIGOVI PANCEMU, ktorý strelou opäť na vyrážačku rozhodol.
    Asistencia Radovan Bondra.

60:48
    Ďalší ofsajd hostí, tentokrát asi dvojmetrový a opäť v ňom Basaraba.

60:25
    Šedivého prihrávka Basarabovi, ale iba do ofsajdu.

60:02
    Úvodné buly predĺženia vyhral Trotter.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Zvolen jednogólové vedenie neudržal a Slovanu sa podarilo v oslabení vyrovnať – ideme teda do predĺženia, ktoré Zvolen v tejto sezóne ešte ani raz nevyhral. Tri krát v ňom prehral.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:52
    Po nepresnej rozohrávke hostí bolo odpískané zakázané uvoľnenie a hra sa vracia do ich obranného pásma. Vhadzovať sa bude po pravici Vladislava Habala.

59:35
    Parksova strela z uhla a Habal si dal pozor a nenechal sa prekvapiť.

59:17
    Zvolenčania si pri rozohrávke nerozumeli a pískané bolo zakázané uvoľnenie. Domáci nemôžu prestriedať.

58:50
    Nepresné prihrávky na strane Zvolena a celá domáca lajna ide striedať.

57:54
    Už takmer dve minúty sme nevideli priamočiaru akciu a nejakú strelu na bránu. Takto sa to už asi dohrá do konca.

56:41
    Šachová partia pokračuje a aktuálne sa hrá veľmi jednoducho, viacmenej iba nahadzované puky na zadný mantinel. Nik nechce spraviť osudnú chybu.

55:38
    Hostia z Bratislavy si pri svojej rozohrávke nerozumeli a nakoniec sa z ich akcie píska zakázané uvoľnenie.

55:22
    Mrázova prihrávka pred bránu a jemný Parksov teč. Habal puk reflexívne vyráža betónom.

54:40
    Samuel Petráš zakončil švihom z ľavého krídla, ale takéto strely Habal dnes spoľahlivo vyráža.