Petřkovice – Vel. Meziříčí 1:0 (kon.) | Slovácko B – Zlín B 1:0 (kon.) | Zlínsko – Vrchovina 1:2 (kon.)
Uh. Brod – Vyškov 2:2 (kon.) | Hlučín – Kroměříž 0:1 (kon.) | Rosice – Olomouc B 3:1 (kon.)
Znojmo – Ostrava B 0:5 (kon.)
FC Odra Petřkovice
1:0 (1:0)
FC Velké Meziříčí
Sobota 07.03.2020, 09:45 • TC Vista, Ostrava • Moravskoslezská fotbalová liga • 32. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:45.

Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání MSFL mezi FC Odra Petřkovice a FC Velké Meziříčí. Výkop je stanoven na 9:45.

Velké Meziříčí po podzimní části drží příčku v polovině tabulky. V sedmnácti duelech vybojovalo jen třiadvacet bodů a patří mu jedenáctá pozice. Na patnáctou příčku znamenající sestup do divize má Velké Meziříčí k dobru šest bodů. Poslední přípravné utkání sehrálo proti Pardubicím, kterým podlehlo 1:6.

Domácí Petřkovice jsou na tom mnohem lépe a ještě se budou snažit o postup do druhé nejvyšší soutěže. Po podzimní části má celek z Ostravy na kontě třicet jedna bodů a patří mu druhá pozice. Na vedoucí Blansko zatím ztrácí jen pět bodů a bude se snažít na celek z jihu Moravy dotírat. V posledním přípravném duelu přehrálo Petřkovice 2:1 Třinec.

Vzájemný duel

V podzimní části zvládly vzájemny duel lépe Petřkovice, které vyhrálo vysoko 6:0.

FC Odra Petřkovice: Lapeš – Vala, Dziuba, Tomšů, Sporysz (C), Neumann, Baranek, Mičola, Praus, Mládek, Darmovzal
    Náhradníci: L. Ptáček, J. Ptáček, Vavřík, Strakoš, Míšanec, Vyklický

FC Velké Meziříčí: Kolář – Puža, Kriegsmann, Dolejš, Šuta, Simr, Plichta, Demeter, Pavlík, Komínek (C), Trajkovič
    Náhradníci: Bouček, Kotoun, Križanovský, Kruba

Rozhodčí: Kostelník – Tomanec, Kolář.

1

3
    Petřkovice se hned v úvodních minutách vydaly do útoku, ale obrana soupeře zasáhla bez problémů.

5
    Domácí celek předvedl rychlou akci vedenou po levém křídle, ale obránce Velkého Meziříčí srazil centr do autu.

7
    Také hostující celek předvedl první rychlou akci vedenou po křídle. Velké Meziříčí vybojovalo přímý kop v blízkosti velkého vápna.

8
    Centr z přímého kopu přiletěl na malé vápno, kam vystartoval domácí brankář, který míč vyboxoval ven ze šestnáctky.

10
    Petřkovice se usadily na polovině soupeře, nicméně nikdo v dresu domácího celku si zatím netroufl na zakončení.

12
    Velké Meziříčí zahrávalo svůj třetí rohový kop v dnešním souboji. Centrovaný míč přiletěl přímo do rukavic brankáře.

14
    Hostující celek se opět vydal na polovinu domácích Petřkovic, ale nikdo v dresu Velkého Meziříčí nezakončil.

16
    Domácí Petřkovice se rovněž dočkaly rohového kopu. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, ale následné zakončení skončilo vysoko nad břevnem.

17
    Petřkovice právě vstřelily branku!
    Domácí Petřkovice se dostávají do vedení! Ostravský celek přetavil dobrý vstup do utkání v úvodní branku. Autorem branky je DENIS DARMOVZAL!

19
    Domácí celek uklidňuje rozehrávku postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo z hráčů Velkého Meziříčí rozehrávku soupeře neatakuje.

21
    Až nyní se hosté opět dostali na polovinu svého soupeře, jenže kombinace hostujícího celku neměla dlouhého trvání.

23
    Do rychlého brejku se vydali domácí fotbalisté, jenže další akci Petřkovic zastavuje ofsajd.

25
    Hostující celek se usadil na polovině Petřkovic, ale zatím kombinuje pouze v zadních řadách.

27
    Domácí celek kombinuje v blízkosti pokutového území soupeře, jenže kombinace připomíná spíše házenkářské obléhání.

29
    Také další akci domácího mužstva zastavuje postavení mimo hru. Petřkovice ale vyrážejí do nebezpečných brejků.

30
    Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a domácí Petřkovice zatím potvrzují roli favorita.

32
    Petřkovice vhazovaly v blízkosti pokutového území soupeře, jenže nikdo v domácím dresu nedokázal odcentrovat.

34
    Další ofsajd na straně domácího celku! Útočníci Petřkovic mají problém s tím, pohlídat si své postavení.

36
    Domácí celek v závěru prvního poločasu znovu stupňuje svůj tlak a tlačí se do pokutového území.

38
    Hostující celek už se pořádně dlouhou dobu nemůže dostat k míči. Fotbalisté Petřkovic kontrolují své vedení.

40
    Až nyní se hosté po dlouhé době dostal k míči a může se na malou chvíli vymanit ze sílícího tlaku Petřkovic.

42
    Před branku Velkého Meziříčí přiletěl zajímavý oblouček, ale nikdo v dresu Petřkovic se do zakončení nedostal.

44
    Petřkovice kombinují na vlastní polovině a chtějí dohrát první poločas s míčem na kopačkách.

45
    Nastavuje se jedna minuta!

45+1

První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější domácí Petřkovice, které vlétly do utkání poněkud ospale, ale přestály několik rohových kopů soupeře a postupně samy převzaly iniciativu. V 17. minutě se navíc domácí celek dostal do vedení, které už ve zbytku půle udržel.

46

46
    Petřkovice obstaraly výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Domácí celek bude chtít navázat na vydařenou první půli.

48
    Žlutou kartu dostává Sporysz (FC Odra Petřkovice).

51
    Až nyní se hostující celek vydal na polovinu soupeře, jenže průniková přihrávka do vápna byla nepřesná.

54
    Před branku Velkého Meziříčí přiletěl prudký centr z pravé strany hrací plochy, ale nikdo v domácím dresu na míč ve skluzu nedosáhl.

56
    Velké Meziříčí se vydalo do útoku po levém křídle, jenže centrovaný míč byl moc krátký a skončil u obránce.

58
    Petřkovice už se nastěhovaly na polovinu soupeře a hledají si další cestičku do pokutového území.

60
    Je za námi hodina hry a domácí Petřkovice stále drží nejtěsnější možné vedení. Velké Meziříčí se navíc nedostává do útoku.

62
    Žlutou kartu dostává Kriegsmann (FC Velké Meziříčí).

64
    Domácí celek rozjel další postupnou kombinaci na polovině soupeře. Hostující obrana ale stojí v pevném bloku.

66
    Domácí nyní přesunuli kombinaci na svou vlastní polovinu. Petřkovice nepouštějí soupeře k míči.

68
    Až nyní se hosté po dlouhé době dostali k míči a vydali se do útoku. Velké Meziříčí vybojovalo roh.

70
    Petřkovice zahrávaly přímý kop na pravé straně hrací plochy, jenže centrovaný míč skončil na hlavě obránce.

72
    Velké Meziříčí zahrávalo další rohový kop, ale ani tento centr nebyl pro domácí svatyni nebezpečný.

74
    Velké Meziříčí rozjelo akci po pravé straně, jenže hosté rychle přiliš o balón. Ve druhé půli sledujeme spíš boj o každý metr.

76
    Žlutou kartu dostává Dziuba (FC Odra Petřkovice).

78
    Hostující mužstvo už nemá moc času na vstřelení vyrovnávací branky. Obrana Petřkovic navíc vystupuje hodně vysoko.

80
    Petřkovice se usadily na polovině soupeře, ale nikdo z domácích hráčů už se nežene do zakončení.

82
    Petřkovice vhazovaly na pravé straně hrací plochy, jenže ostravský celek se dostal pod tlak a rychle přišel o míč.

84
    Domácí celek si z tlaku soupeře pomohl jen dlouhým odkopem na polovinu soupeře.

87
    Domácí brankář vystartoval na malé vápno a schoval míč do rukavic. Petřkovice s rozehrávkou spěchat nebudou.

89
    Domácí potáhli míč do blízkosti rohového praporku, kde nasbírali cenné sekundy k dobru.

90

Je konec! Petřkovice nakonec zvládly dnešní duel a poráží Velké Meziříčí těsně 1:0! Jediná branka dnešního souboje padla v sedmnácté minutě, kdy se prosadil Darmovzal! Od té doby už ostravský celek kontroloval své vedení a připsal si důležité tři body.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (12:05:17)