Petřkovice – Vel. Meziříčí 1:0 (kon.) | Slovácko B – Zlín B 1:0 (kon.) | Zlínsko – Vrchovina 1:2 (kon.)
Uh. Brod – Vyškov 2:2 (kon.) | Hlučín – Kroměříž 0:1 (kon.) | Rosice – Olomouc B 3:1 (kon.)
Znojmo – Ostrava B 0:5 (kon.)
1. SC Znojmo FK
0:5 (0:3)
FC Baník Ostrava B
Sobota 07.03.2020, 14:30 • Městský stadion v Horním parku, Znojmo • Moravskoslezská fotbalová liga • 32. kolo

85
    Střídání na straně domácích: odešel St Hillaire, nahradil ho Kaššai.

80
    Střídání na straně Baníku: odešel Foltyn, nahradil ho Krakovčík.

77
    Střídání na domácí straně: odešel Esin, nahradil ho Kolařík.

76
    Střídání na straně Baníku: odešel Zajíček, nahradil ho Smékal.

73
    Střídání na straně hostů: odešel doplníme později, nahradil ho Kuběna.

66
    Střídání na straně Znojma: odešel Buhač, nahradil ho Pohanka.

66
    Hosté střídají: odešel Jakubov, nahradil ho Urban.
    66. FOLTYN - 0:5

66
    Tým Ostrava B právě vstřelil branku!
    Z rohu se opřel z voleje do míče MARTIN FOLTÝN a krásným gólem rozvlnil síť po páté za dnešní zápas!

64
    Hosté kombinují na polovině soupeře. Nyní prošel přes obranu Zajíček, který v poslední chvíli nastřelil pouze brankáře Jíchu!

59
    Střídání na straně domácího celku: odešel Garčic, nahradil ho Mugisha.

54
    Milan Moravec ztratil míč a při vracení se za utíkajícím Martiníkem nepěkně zajel do hráče Baníku zezadu, za což vidí červenou kartu a po 10 minutách na trávníku se vrací do kabin.

46
    Střídání na straně domácích: odešel De Carvalho Serra, přišel Moravec.
    46. ZAJÍČEK - 0:4

46
    Hned na začátku druhé půle hosté dávají čtvrtou branku. Po hrubé chybě obrany se ocitl tváří v tvář ADAM ZAJÍČEK s gólmanem Jíchou a vstřelil gól.
    45. ZAJÍČEK - 0:3

45
    V závěru prvního poločasu hosté navyšují své vedení. Na centr Zálešáka si dobře na přední tyč naskočil ADAM ZAJÍČEK, který míč dobře umístil za záda Jíchy.

37
    Znojemští mohli rychle odpovědět! Po zmatku v malém vápně hostů se dostal ke střele Karlo Buhač, který vystřelil pouze do doskakujícího Murina! Baníkovcům muselo ale pořádně zatrnout!
    35. LOKŠA - 0:2

35
    Hosté dobře přešli do útoku a podobně jako u první branky se podařilo RADOVANU LOKŠOVI projít až na hranici malého vápna a z levé strany vystřelil na vzdálenější tyč, kam se Jícha natahoval marně. – 0:2!
    2. LEHNERT - 0:1

2
    A je tu rychlý gól hostů z Ostravy. LUKÁŠ LEHNERT se poměrně jednoduše dostal přes trojici bránících hráčů a s míčem utkíkal až na hranici malého vápna, odkud tvrdou střelou nedal domácímu brankáři šanci.