Spal – Cagliari 0:0 (odl.) | Janov – Parma 0:0 (odl.) | Turín – Udinese 0:0 (odl.)
odloženo
Turín FC
0:0 (-:-)
Udinese Calcio
Sobota 14.03.2020, 20:45Italská Serie A • 27. kolo
Videopřenos

Zápas je u konce! Turín nakonec díky brance z prvního poločasu vítězí a připisuje si důležité tři body ve své záchranářské misi! Druhý poločas měl více ze hry jejich soupeř. Udinese sice mělo tlak, ale bez vážnějších zakončení směrem na branku soupeře. Hráči více kombinovali a pokoušeli se míč dovézt až do branky a zcela zapomněli střílet. Turín s koncem zápasu spoléhal na rychlé brejky, ze kterých dokázal zahrozit. Hlavně Belotti měl několikrát druhou branku na své kopačce. Nakonec jej to nemusí mrzet, neboť jeho celek zvládl dnešní důležitý zápas. (23:48:20)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 1:2. Rohy: 1:16. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 10:11.

90+6

90+5
    A i tento centr vypadal nadějně. Defenzíva Turína zvládla i tuto situaci v poslední minutě nastavení.

90+5
    Po centru došlo k hlavičce, kterou následně prodloužil svou hlavičkou domácí hráč a další roh pro Udinese.

90+4
    Centr na zadní tyč, který obránce Turína srazil na rohový kop. Velkou měrou se podílel Łukasz Teodorczyk.

90+3
    Udinese se nedaří dostat před branku soupeře. Turín jejich pokusy zastavuje ihned na polovině hřiště, kde odvrací míče.

90+1
    Udinese má ještě pět minut, přesně tolik nastavuje hlavní rozhodčí.

90
    Turín se ocitl v dalším zakončení, avšak tato střela šla přímo do náruče brankáře Mussy.

89
    Do protiútoku se vrátili domácí a Belotti tvrdou ranou provětral rukavice Mussa!

88
    Rychlý brejk rozjel Aina, který zazdil celou akci nepovedenou střelou, která se odrazila od soupeře a ten mohl jít do rychlého protiútoku, který se jim nakonec nepovedl.

87
    Obrana Turína ubránila další pokus soupeře a jejich dnešní defenzíva je dnes opravdu dobrá.

85
    Rodrigo de Paul je odměněn za faul na Izza žlutou kartou a příští zápas nenastoupí proti Atalantě, neboť je to jeho čtvrtá žlutá karta.

85
    Po rohovém kopu se míč ocitl na druhé straně, kde bojoval Izzo, který byl nakonec faulován.

84
    A nyní další protiútok Turína, ze kterého vytěžili domácí druhý rohový kop ve druhém poločase.

83
    Udinese pokračuje v dobývání branky Turína, avšak stále nemůže najít recept na defenzívu svého soka.

82
    Ke střele se dostal Fofana, avšak ani mu není souzeno vsítit branku pro svůj celek, který stále ztrácí jednu branku.

81
    Rychlý brejk Turína, kdy došel centr z pravé strany a právě střelec jediné branky, Belotti, nedokázal ideálně zpracovat tento dlouhý pas!

80
    Zápas se nám překlopil do závěrečné desetiminutovky a uvidíme, jestli se hostující celek dočká vyrovnání.