Prostějov – Olomouc 4:0 (kon.) | Jablonec – Žižkov 0:2 (kon.) | Příbram – Vyšehrad 2:1 (kon.)
Č. Budějovice – Táborsko 5:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Liberec 1:1 (kon.) | Zlín – Třinec 3:1 (kon.)
Jablonec – Žižkov 2:0 (kon.) | Plzeň – Dukla Praha 3:1 (kon.) | Líšeň – Opava 0:1 (kon.)
Plzeň – Příbram 4:0 (kon.) | Brno – Uničov 6:0 (kon.)
Bohemians Praha 1905
1:1 (0:1)
FC Slovan Liberec
Středa 13.05.2020, 11:00 • Ďolíček, Praha-Vršovice • Přípravný zápas

90
    Po rychlé kombinaci našel Malinský ve vápně Rondiče. Ten si krásně pohrál s Kostlem a dostal se do velké příležitosti. Jeho střelu levačkou krásným zákrokem zneškodnil Valeš a nedovolil hostům jít opět do vedení!
    84. Jakub NEČAS - 1:1

84
    Bohemians právě vstřelili branku!

Máme srovnáno! Po krásné průnikové přihrávce Nováka se ocitl ve velké šanci JAKUB NEČAS. Střelou na zadní tyč nedal hostujícímu brankáři šanci a srovnává stav utkání!

61
    Ze hřiště nám odstupuje hostující Alibekov, kterého nahrazuje Jakub Hromada, který se tak vrací zpátky na hřiště.

50
    Ve vápně padá Matěj Pulkrab, penalta se opět kopat nebude!
    45+4. Jakub PEŠEK - 0:1

45+4
    Liberec právě vstřelil branku!

A máme tu první branku zápasu! Hostující Beran krásně prošel mezi domácími hráči a našel zcela volného JAKUBA PEŠKA, který neměl problém dostat míč do branky.

42
    Ve vápně padá Levin, domácí si žádají penaltu. Rozhodčí ale jasně ukazuje, že penalta se kopat nebude!

15
    První velká šance i na hostující straně! Po hezké průnikové přihrávce se ocitl tváří v tvář domácímu brankáři Kuchta. Jeho střelu levačkou dokázal domácí brankář zlikvidovat pěkným zákrokem!

8
    První velká šance zápasu! Po centru z pravé strany se zcela sám ve vápně ocitl Roman Květ. Jeho střela z voleje prolétla jen těsně kolem levé tyče Nguyena!

Adam Černý

Branky: 84. Nečas – 45+4. Pešek

Bohemians Praha 1905: 1.poločas: Le Giang –⁠ Dostál, Bederka, Krch, Schumacher –⁠ Vodháněl, Květ, Levin, Vacek, Mosquera –⁠ Keita
    2. poločas: Valeš –⁠ Bartek, Hůlka, Kostl, Podaný –⁠ Vaníček, Hronek, Jindřišek, Novák –⁠ Nečas, Pulkrab

FC Slovan Liberec: 1.poločas: Nguyen –⁠ Mikula, Černický, Karafiát, Fukala –⁠ Hromada, Alibekov –⁠ Beran, Baluta, Pešek –⁠ Kuchta

2.poločas: Knobloch –⁠ Koscelník, Kačaraba, Dvořák, Hybš –⁠ Malinský, Alibekov, Mara, Zeman –⁠ Rondič, Mashike