Prostějov – Olomouc 4:0 (kon.) | Jablonec – Žižkov 0:2 (kon.) | Příbram – Vyšehrad 2:1 (kon.)
Č. Budějovice – Táborsko 5:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Liberec 1:1 (kon.) | Zlín – Třinec 3:1 (kon.)
Jablonec – Žižkov 2:0 (kon.) | Plzeň – Dukla Praha 3:1 (kon.) | Líšeň – Opava 0:1 (kon.)
Plzeň – Příbram 4:0 (kon.) | Brno – Uničov 6:0 (kon.)

Bohemians právě vstřelili branku!

Máme srovnáno! Po krásné průnikové přihrávce Nováka se ocitl ve velké šanci JAKUB NEČAS. Střelou na zadní tyč nedal hostujícímu brankáři šanci a srovnává stav utkání!
    45+4. Jakub PEŠEK - 0:1

45+4
    Liberec právě vstřelil branku!

A máme tu první branku zápasu! Hostující Beran krásně prošel mezi domácími hráči a našel zcela volného JAKUBA PEŠKA, který neměl problém dostat míč do branky.

Adam Černý

Branky: 84. Nečas – 45+4. Pešek

Bohemians Praha 1905: 1.poločas: Le Giang –⁠ Dostál, Bederka, Krch, Schumacher –⁠ Vodháněl, Květ, Levin, Vacek, Mosquera –⁠ Keita
    2. poločas: Valeš –⁠ Bartek, Hůlka, Kostl, Podaný –⁠ Vaníček, Hronek, Jindřišek, Novák –⁠ Nečas, Pulkrab

FC Slovan Liberec: 1.poločas: Nguyen –⁠ Mikula, Černický, Karafiát, Fukala –⁠ Hromada, Alibekov –⁠ Beran, Baluta, Pešek –⁠ Kuchta

2.poločas: Knobloch –⁠ Koscelník, Kačaraba, Dvořák, Hybš –⁠ Malinský, Alibekov, Mara, Zeman –⁠ Rondič, Mashike