Stuttgart – Hamburg 3:2 (kon.)
VfB Stuttgart
3:2 (0:2)
Hamburger SV
Čtvrtek 28.05.2020, 20:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • 2. německá Bundesliga

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím domácích poměrem 3:2. Stuttgartu sice první poločas zrovna moc nevyšel, avšak úvod toho druhého byl o poznání lepší. Po necelé minutě hry došlo ke kontaktní brance, posléze se Stuttgartu povedlo zužitkovat pokutový kop. Nadcházející průběh zápasu nabídl naprosto vyrovnanou podívanou, domácí hráči přesto v nastaveném času otočili výsledek ve svůj vlastní prospěch. (22:23:33)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 6:4. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:14.

90+5

90+4
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Nicolás González, přichází Marc-Oliver Kempf.

90+3
    Žlutou kartu dostává Gonzalo Castro (VfB Stuttgart).
    90+2. Gonzalo CASTRO - 3:2

90+2
    Stuttgart právě vstřelil branku!
    To je neskutečné, domácí hráči přeci jenom otáčejí výsledek ve svůj prospěch! Na jedné straně se hostujícímu celku nepovedla útočná akce, na té druhé jsme sledovali fantastické počínání Gonzáleze. Ten se natlačil do pokutového území, kde nahrávkou pod sebe našel GONZALA CASTRA. Druhému jmenovanému stačilo nastavit kopačku.

90+2
    Hamburg se v závěru zápasu dostává pod menší tlak. Domácí celek je o poznání aktivnější, jenomže neustále naráží na připravený blok protihráčů před šestnáctkou.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    To jsou věci! Domácí si totiž vybojovali standardní situaci, k rozehrávce se postavil Stenzel, který prudkou střelou napálil pouze tyč.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, na další změnu výsledku to v tuto chvíli nevypadá. Zcela určitě se bude něco málo nastavovat.

88
    Žlutou kartu dostává Aaron Hunt (Hamburger SV).

88
    Střídající Schaub si vzal na starost provedení autového vhazování z pravé strany. Po celkem dlouhém váhání si vybral Feina, který raději nahrával za sebe.

87
    Na druhé straně byl k vidění celkem zajímavý protiútok, který na sebe vzal střídající Čurlinov. Ten si nakonec našel prostor k zakončení, na brankáře si nepřišel.

86
    S rozehrávkou vypomohl také hostující brankář Fernández, který si vybral vedle postaveného Letscherta. Ten pro změnu velice přesným nákopem našel Schauba.

84
    Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Josha Vagnoman, přichází Jordan Beyer.

82
    Do konce tohoto zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. V posledních minutách jsme nic zajímavého neviděli, o trochu aktivnějším dojmem se jeví hosté.

81
    Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Joel Pohjanpalo, přichází Lukas Hinterseer.
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Orel Mangala, přichází Gonzalo Castro.

David Suchý

Branky: 47. Endo, 61. N. González, 90+2. G. Castro – 16. Pohjanpalo, 45+2. Hunt (pen.)

Karty:   45. Badstuber (STU), 80. Förster (STU), 90+3. G. Castro (STU) – 78. Vagnoman (HAM), 88. Hunt (HAM)

VfB Stuttgart: Kobel – Stenzel (C), Badstuber, Kamiński, Mola – Endo, Mangala (81. G. Castro) – Wamangituka (78. Čurlinov), Förster, N. González (90+4. Kempf) – Al Ghaddioui (78. Kalajdžić).
    Náhradníci: Bredlow – G. Castro, Mario Gómez, Kalajdžić, Kempf, Klement, Klimowicz, Phillips, Čurlinov.

Hamburger SV: Heuer Fernandes – Vagnoman (84. Beyer), Letschert, van Drongelen, Leibold – Dudziak (69. Schaub), Fein, Hunt (C) – Harnik (69. Samperio), Pohjanpalo (81. Hinterseer), Jatta.
    Náhradníci: Mickel – Amaechi, Beyer, Hinterseer, Kinsombi, Moritz, Samperio, Schaub.

Rozhodčí: Dingert – Christ, Schiffner