Aston Villa – Wolverhampton 0:1 (kon.)
Aston Villa FC
0:1 (0:0)
Wolverhampton Wanderers
Sobota 27.06.2020, 13:30 • Villa Park, Birmingham • Anglická Premier League • 32. kolo

Ode mě je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek soboty. (15:35:52)

Fauly: 16:16

Zápas je u konce, Aston Villa na svém hřišti prohrála s Wolverhamptonem 0:1, což je pro ni v boji o udržení v Premier League velký problém. Naopak Wolverhampton se posouvá v tabulce už na páté místo před Manchester United. O vítězství hostů rozhodla branka z 62. minuty, kdy se trefil přesně k tyči obránce Leander Dendoncker. Jedinou střelu na branku v podání Aston Villy měl na svědomí Jack Grealish, ale mířil jen doprostřed branky. Více práce za celý zápas v podstatě brankář Wolves Rui Patrício neměl, takže hosté si vezou domů tři body zaslouženě.

90+6

90+5
    Hra se v nastavení hodně kouskuje a Aston Villa jako by ani neměla sílu pokusit se o vyrovnání. Ve druhém poločase navíc ani jednou nevystřelila na branku.

90+4
    Žlutou kartu dostává Rúben Neves (Wolverhampton Wanderers).

90+4
    João Moutinho byl faulovaný a samotný závěr duelu zatím Wolves zvládají s naprostým přehledem.

90+3
    Wolves drželi míč pod kontrolou, ale pak trochu zbytečně balón svým nákopem jen odevzdali soupeři.

90+2
    Jonny Castro zapracoval v obraně velmi dobře a ještě byl při odkopu míče faulován, takže další cenné sekundy pro Wolverhampton.

90+1
    Nastavuje se pět minut.

89
    Rozhodčí Pawson dobře viděl faul na portugalského záložníka Wolverhamptonu Moutinha, takže hosté mají možnost si trochu oddechnout od obrany.

88
    Tlak Aston Villy je sice už několik minut konstantní, ale zároveň naprosto neškodný, protože domácí si vyměňují míč daleko od branky souepře.

87
    Nyní se však hosté k míči dostali, a to díky tomu, že byl faulovaný Adama Traoré.

86
    Hráči Wolverhamptonu jsou v tuto chvíli kompletně stažení na vlastní polovině a jen čekají, s čím přijde soupeř. Jeho rozehrávku nechávají na pokoji.

85
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Raúl Jiménez, přichází Pedro Neto.

84
    Ve vápně upadl po souboji se Saissem Samatta, ale tohle rozhodčí Pawson vůbec neřeší.

83
    Aston Villa si přece jen dokázala v posledních minutách vytvořit nějaký tlak, Wolves si teď musí dávat pozor.