Den 1: Žlutý tým (Spoje) – Červený tým (Sparta) 9:6 (kon.) | Den 1: Bílý tým (Prostějov) – Modrý tým (I.ČLTK) 11:4 (kon.)
Den 1: Bílý tým (Prostějov) – Modrý tým (I.ČLTK)

11:4

Čtvrtek 23.07.2020, 10:00 • TK Agrofert Prostějov • Tenis – Barvy pro budoucnost ČTS by MONETA

18:15
    Zástupci modrého týmu srovnávají stav setů na 1:1! V průběhu druhé sady získali k dobru ještě jeden brejk, konečné skóre činí 6:2. Na řadu přichází supertiebreak.

16:42
    Linda Nosková s Denise Hrdinkovou dobře rozjetý zápas nedotáhly do zdárného konce. Jasné favoritky Lucie Hradecká a Nikola Bartůňková získaly druhou sadu 6:3 a v bojovném supertiebreaku využily za stavu 10:9 hned první mečbol.

16:31
    Dnešní druhé vítězství zapisuje jak Jiří Veselý, tak Dalibor Svrčina. Po výhře ve dvouhře spolu zvládli i debla, ačkoli první set prohráli. Ve druhém ale dominovali, vyhráli 6:2 a v supertiebreaku za nepříznivého skóre 7:8 získali tři body v řadě.

16:16
    Jubilejní desátý bod je na světě! Kateřina Mandelíková společně se Sárou Bejlekovou navázaly na povedený první set, v tom druhém Šmejkalové s Černou dovolily dva gemy.

16:10
    Bílý tým se blíží desítce, přičemž stále probíhá program prvního dne. Deváté vítězství Prostějova zaznamenali Jiří Lehečka a David Poljak, ti v průběhu střetnutí ztratili proti Barnátovi s Pavláskem pouze pět gemů.

15:52
    Na obrovskou senzaci je zaděláno ve čtyřhře žen! Bílý tým sice celkově jasně vede, ale ve čtyřhře, kdy na jedné straně stojí Hrdinková s Noskovou a na druhé zkušená Hradecká s Bartůňkovou určitě favoritem není. Přesto Denise s Lindou dotáhly sadu do tiebreaku, ba co víc, zkrácenou hru získaly pro sebe!

První set skončil také v jiném souběžně hraném utkání čtyřhry žen, v němž měly také navrch hráčky bílého týmu, Mandelíková s Bejlekovou zvítězily výsledkem 6:3.

14:00
    V Prostějově se odehrály všechny plánované zápasy dvouhry a na řadu by měly přijít čtyřhry. Stále však neznáme jejich obsazení.

13:33
    Druhý bod pro modrý tým získala Darja Viďmanová. Sedmnáctiletá hráčka potvrzuje parádní formu, po účasti ve finále Moravian Open si dnes vyšlápla na Terezu Smitkovou, kterou udolala po velkém boji 7:6 a 6:3.

13:17
    Bílý tým si může odškrtnout další dva vítězné zápasy. Zdeněk Kolář v supertiebreaku nedal Šátralovi šanci, porazil ho 10:5. Supertiebreak rozhodoval také v duelu mezi Jiřím Veselým a Adamem Pavláskem. Česká jednička se po ztrátě setu zkoncentrovala na rozhodující dějství lépe než soupeř, zvítězil v něm 10:4.

13:03
    Máme tu vzpouru modrých! Také Adam Pavlásek, podobně jako Zdeněk Kolář, poslal střetnutí do supertiebreaku, české jedničce ve druhé sadě povolil jen dva gemy.

13:00
    Bílý tým míří za pátým vítězstvím v řadě. David Poljak porazil Jiřího Barnáta po setech 6:3 a 6:3. Na problémy si ale zadělal Zdeněk Kolář a, jenž prohrál druhý set se Šátralem a Tereza Smitková, která v první sadě nestačila na Viďmanovou.

11:33
    Robin Staněk získává pro I.ČLTK premiérový bod. V supertiebreaku byl tím šťastnějším hráčem, Vitalije Sačka v něm porazil 10:6.

11:15
    Překvapivé vítězství získala Kristýna Tomajková. Patnáctiletá hráčka předvedla výborný výkon proti Nikole Bartůňkové, kterou zdolala 6:2 a 6:3. Prostějov disponuje tříbodovým vedením.

11:00
    Krátce po Lehečkovi získává druhý bod bílého týmu Dalibor Svrčina. Ostravský rodák povolil Horákovi v celém utkání pouhé dva gemy.

10:56
    Máme tu první konečný výsledek. Jiří Lehečka si nebral s Vojtěchem Petrem servítky ani ve druhém setu, tentokráte patnáctiletý tenista vybojoval alespoň dva gemy. Rodák z Mladé Boleslavi po setech 6:0 a 6:2 získává pro Prostějov první bod.