FC Košice – Púchov 3:1 (kon.) | Bardejov – L. Mikuláš 1:0 (kon.) | KFC Komárno – Žilina B 2:0 (kon.)
Dubnica – B. Bystrica 0:1 (kon.)
KFC Komárno
2:0 (0:0)
MŠK Žilina B
sk Sobota 08.08.2020, 17:00 • Štadión KFC Komárno • MONACObet liga • 2. kolo

V druhom polčase sa podarilo Komárnu dvakrát skórovať a tak v novej sezóne získava prvé tri body. Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (18:49:51)

90+2

90+1
    O osude zápasu však vyzerá byť už rozhodnuté, tri body zostanú v Komárne.

90
    V druhom polčase sa nadstavujú 2 minúty!

89
    Riadny hrací čas druhého polčasu a tak aj celého zápasu sa čoskoro naplní. Uvidíme, koľko sa ešte bude nadstavovať.

88
    Táto snaha Komárna sa končí len nedovoleným zákrokom, rezerva Žiliny ešte skúša zo svojej polovice ihriska založiť útočnú akciu.

87
    Zdá sa, že domáci celok si už samotný záver zápasu dokáže postrážiť.

86
    Žltú kartu dostáva Domonkos (KFC Komárno).

86
    Žltú kartu dostáva Slebodník (MŠK Žilina B).

86
    Zrodil sa rýchly brejk hostí, ale ten končí nedovoleným zákrokom a pri lopte je znova domáci celok.

85
    Momentálne sa Komárno usadilo na útočnej polovici a presne toto domácim vyhovuje v závere zápasu.

84
    Hra sa v týchto chvíľach prelieva z jednej strany na druhú, ale bez nejakého efektu. Hosťujúci celok tak zrejme pocestuje domov naprázdno.

83
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Zemko, prichádza Vajs.
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Pastorek, prichádza Šimko.

83
    Rezerva Žiliny založila nebezpečný protiútok, ale pred pokutovým územím súpera sa previnila nedovoleným zákrokom.

82
    Žltú kartu dostáva Nemčík (MŠK Žilina B).

81
    Domáci sa s loptou na kopačkách presúvajú na útočnú polovicu, hostia sa v tejto chvíli musia len brániť.

80
    Necelých desať minút zostáva do konca druhého polčasu. Komárno na svojom ihrisku stále vyhráva o dva góly a smeruje za troma bodmi.

79
    Následne po krátkej dobe domáci zahrávali ešte rohový kop, ale hostia ho dokázali pokryť.