Bohemians 1905 – Jablonec 0:0 (kon.) | Hr. Králové – Chlumec n/C 3:0 (kon.) | Třinec – Opava 1:1 (kon.)
Rakovník – Vyšehrad 0:0 (kon.) | Dukla Praha – Teplice 4:5 (kon.) | Karviná – Líšeň 3:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Liberec 2:2 (kon.) | Č. Budějovice – Táborsko 4:0 (kon.) | Jihlava – Brno 1:2 (kon.)
Ústí n. L. – Dukla Praha 1:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Žižkov 2:0 (kon.) | Zlín – Prostějov 1:2 (kon.)
Honvéd – Ostrava 1:2 (kon.) | Pardubice – Olomouc 1:1 (kon.) | Maribor – Slovácko 2:1 (kon.)
Slavia – Fehérvár 3:1 (kon.)
FK Třinec
1:1 (1:1)
Slezský FC Opava
Sobota 08.08.2020, 10:30 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec • Přípravný zápas

Z Třince je to pro dnešek vše. Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek víkendu. (12:16:25)

Opavu nyní čeká odjezd na soustředění do Rakouska, Třinečtí sehrají generálku proti Karviné v závěru příštího týdne na karvinském stadionu.

Přípravný zápas mezi Třincem a Opavou je minulostí. Všechny góly padly v první půli, kde Opavu dostal do vedení Mondek. Před přestávkou pak vyrovnal Attah. Ve druhé půli se ukázali další nováčci, jenže kvalita zápasu opadla, ubylo šancí a také gólů.

90

90
    V závěru utkání ještě Helešic seběhl z pravé strany do středu, odkud vypálil do středu brány, kde byl gólman Ciupa.

90
    Omasta převzal přihrávku na pravou stranu v ofsajdu.

88
    Texl zkoušel vymodlit penaltu v souboji s Hýblem, třinecký obránce mu čistě sebral míč.

87
    Blíží se nám závěr zápasu. Rohový kop Darmovzala odkopl Hýbl.

85
    Puchel byl volný na levé straně, ale Zlatohlávek v těžké pozici mu nedokázal přihrát. Míč skončil u obránce Koschatzkého.

83
    Puchel z přímého kopu přestřelil opavskou zeď i branku.

82
    Omasta zakličkoval vedle šestnáctky, to nenechalo chladným Helešice, který ho nohama sestřelil k zemi.

80
    Rohový kop Darmovzala prolétl šestnáctkou, míč se však vrátil k opavskému hráči, který i druhým pokusem přestřelil vápno.

79
    Harazim zkoušel odcentrovat z pravé strany, ale Hýbl jeho pokus nohejbalovým způsobem zablokoval.

79
    Rohový kop Opavy postrádal přesnost, domácí získali míč.

77
    Přímý kop Dordiče z pravého kraje prolétl přes celou šestnáctku až za třineckou branku.

76
    Pikul na levé straně uvolnil Helešice, který zkusil vystřelit, ale trefil pouze nohy třineckých bránících hráčů.

73
    Oba týmy doplňují tekutiny. S blížícím se polednem teplota stoupá.

69
    Rohový kop Puchela z pravé strany našel hlavu Gáče, ten nebyl vůbec překvapený a míč odrazil vysoko nad bránu.

Igor Mainka

Branky: 41. Attah – 17. Mondek

Karty:   22. Steinhübel (TRI)

FK Třinec: Ciupa – Celba, Šuľa, Rudzan, Javůrek (C) – Steinhübel, Foltyn – Stáňa, Zlatohlávek, Cienciala – Attah.

Od 57. minuty: Ciupa – Bolf, Gáč, Janoščín, Hýbl – Vaněk, Weber – Omasta, Zlatohlávek, Puchel – Akulinin.

Náhradníci: Šiška – Vaněk, Janoščín, Akulinin, Omasta, Gáč, Puchel, Weber, Hýbl, Bolf.

Slezský FC Opava: Lasák – Helebrand, Rychlý, Večerka – Wybraniec, Gorčica – Mondek, Machuča, Ščudla – Dordič, Dedič.

2. poločas: Šrom – Harazim, Hrabina, Koschatzký, Helešic – Řezníček, Darmovzal – Pikul, Texl, Holík – Juřena.

Náhradníci: Šrom – Harazim, Žídek, Řezníček, Holík, Hrabina, Koschatzký, Juřena, Helešic, Darmovzal, Texl, Pikul.

Rozhodčí: Dorušák.