Příbram – Teplice | 1:3 (kon.) | | | Olomouc – Liberec | 1:0 (kon.) | | | Zlín – Slovácko | 1:2 (kon.) |
Brno – Sparta | 1:4 (kon.) |
Lincoln – Priština | 3:0 (kont.) |
Vyšehrad – Dukla Praha | 0:3 (kon.) | | | Prostějov – Blansko | 1:1 (kon.) | | | Třinec – Líšeň | 2:3 (kon.) |
Dijon – Angers | 0:1 (kon.) | | | Lille – Rennes | 1:1 (kon.) |
Dunajská Streda – Trnava | 2:1 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Senica | 0:0 (odl.) | | | Nitra – Ružomberok | 1:1 (kon.) |
Pohronie – Žilina | 2:1 (kon.) |
Vltavín – Písek | 3:1 (kon.) | | | Sokolov – Motorlet | 0:2 (kon.) | | | Benešov – Hostouň | 4:0 (kon.) |
Velvary – Liberec B | 1:0 (kon.) | | | Živanice – Zbuzany | 1:2 (kon.) | | | Ústí n/O – Bohemians B | 1:0 (kon.) |
Vyškov – D. Benešov | 5:2 (kon.) | | | Rosice – Vel. Meziříčí | 1:0 (kon.) | | | Petřkovice – Znojmo | 1:0 (kon.) |
Vrchovina – Slovácko B | 1:1 (kon.) |
Pardubice – Sparta | 0:4 (kon.) | | | Ostrava – Slovácko | 3:2 (kon.) | | | Opava – Olomouc | 0:3 (kon.) |
Meteor – Slavia | 2:3 (kon.) | | | Hr. Králové – Mladá Boleslav | 2:2 (5:4 po pen.) | | | Zlín – Plzeň | 3:0 (kon.) |
Pardubice – Sparta | 1:3 (kon.) | | | Ostrava – Slovácko | 4:0 (kon.) | | | Opava – Olomouc | 2:4 (kon.) |
Hr. Králové – Mladá Boleslav | 1:1 (3:1 po pen.) | | | Meteor – Slavia | 1:6 (kon.) | | | Zlín – Plzeň | 1:4 (kon.) |
Trebišov – FC Košice | 1:1 (kon.) | | | KFC Komárno – L. Mikuláš | 1:2 (kon.) | | | Dubnica – Podbrezová | 0:0 (kon.) |
B. Bystrica – Skalica | 2:3 (kon.) |
Cracovia – Pogoň | 2:1 (kon.) | | | Śląsk – Piast Gliwice | 2:0 (kon.) | | | Raków – Legia | 1:2 (kon.) |
Dětmarovice – Frýdlant n/O | 1:0 (kon.) | | | Rýmařov – Opava B | 2:0 (kon.) |
konec
FK Benešov
4:0
(1:0)
TJ Sokol Hostouň
Vít Muzikář
Branky:
11. Srb, 49. Filip, 65. Brokeš, 78. Kalod
Rozhodčí: Zadinová – Nejedlo, Šafránková
Diváci: 210
Karty: 86. Turek (BNS), 89. Meszáros (BNS) – 83. Zahranyčnyj (HOS) 26. Kabele (HOS)
Neproměněná penalta:
FK Benešov:
Rotbauer – Lupač (81. Meszáros), J. Vosáhlo, Filip (76. Krunert), Pedro, Lička, Dufek (66. O. Vosáhlo), Kalod (C) (81. Turek), Vrňák, Srb, Brokeš (81. Tomek).
Náhradníci: Schummer.
Trenér:
TJ Sokol Hostouň: Tetour – Konejl (61. Soukup), Trapp (C), Dosoudil, Charvát, Kabele, Zahranyčnyj, Brejcha (71. Hovorka), Čakurda (53. Lohojda), Vegricht (71. Smékal), Hájek.
Náhradníci: Mařík – Kocourek, Kosík.
Trenér:
Náhradníci: Schummer.
Trenér:
TJ Sokol Hostouň: Tetour – Konejl (61. Soukup), Trapp (C), Dosoudil, Charvát, Kabele, Zahranyčnyj, Brejcha (71. Hovorka), Čakurda (53. Lohojda), Vegricht (71. Smékal), Hájek.
Náhradníci: Mařík – Kocourek, Kosík.
Trenér:
Rozhodčí: Zadinová – Nejedlo, Šafránková
Diváci: 210
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Brokeš, přichází Tomek.