Velvary – Liberec B 1:0 (kon.) | Živanice – Zbuzany 1:2 (kon.) | Ústí n/O – Bohemians B 1:0 (kon.)
TJ Sokol Živanice
1:2 (0:1)
FK Zbuzany 1953
Sobota 22.08.2020, 17:00 • Živanice • Česká fotbalová liga (B) • 1. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:54:01)

Rozhodčí Vojtěch Severýn právě ukončil dnešní zápas, ve kterém vítězí tým Zbuzan. Domácí měli ve druhé půli více šancí, dokonce zahodili penaltu. Pár minut poté srovnal po chybě brankáře Štěpánek. O třech bodech pro hosty rozhodl 5 minut před koncem krásnou střelou střídající Adam Rohlík. Další střetnutí čeká Zbuzany příští sobotu od 10:15 proti rezervě Slovanu Liberec. Domácí se budou snažit napravit reputaci znovu tady v Živanicích ve stejný čas proti týmu SK Zápy.

90+2
    Kakrda však fauloval na útočné polovině a Zbuzanští určitě nebudou spěchat s rozehrávkou.

90+1
    Hostující tým teď 2x v řadě nevyřešil přečíslení 2 na 1, aby je to v závěrečných minutách nemrzelo.

90
    Žlutou kartu dostává Rohlík Adam (FK Zbuzany 1953).

89
    Zbuzany zkušeně drží míč daleko od své branky.
    86. ROHLÍK - 1:2

86
    Zbuzany právě vstřelily branku!
    ADAM ROHLÍK si krásně zpracoval míč za vápnem a ze vzduchu jej poslal přesně k tyči. 1:2!

85
    Do slušné šance se dostal domácí Polák. Z hranice vápna však poslal míč jen nad branku.

84
    Po vzájemném konfliktu obdrželi žlutou kartu Kopecký(Živanice) a Rys(Zbuzany).

82
    Střídání v týmu FK Zbuzany 1953: ze hřiště odchází Zeman, přichází Krasnyanyk.

80
    Zákostelský(Zbuzany) na poslední chvíli zastavil průnik Kopeckého a bude se pouze kopat od rohového praporku.

79
    Ty se ale ani jednomu týmu nedaří. Míč končí za brankou a odkopávat bude Frydrych.

78
    Dlouhý aut do vápna Živanic odhlavičkovali domácí pouze na rohový kop.

76
    Poslední minuty se odehrávají hlavně ve středu pole. Čeká se na chybu jednoho z celků.

73
    Kakrda fauloval na útočné polovině a hrát budou tedy hosté.

72
    Velice aktivní Pánek přepustil své místo Gašparovi

70
    Střídání v týmu FK Zbuzany 1953: ze hřiště odchází Jan Schneider, přichází Adam Rohlík.

Daniel Růžička

Branky: 54. Štěpánek – 16. Trýzna (pen.), 86. Rohlík

Karty:   15. Spěvák (ZIV), 19. Štěpánek (ZIV), 84. Kopecký (ZIV) – 51. Eichler (ZBZ), 56. Jonáš (ZBZ), 84. Rys (ZBZ), 90. Rohlík (ZBZ)

TJ Sokol Živanice: Frydrych – Spěvák, Kakrda, Buriánek, Kopecký, Petrus, Štěpánek, Polák, Václavek, Langr (C), Pánek David (72. Gašpar)
    Náhradníci: Vaníček, Pánek Filip, Ferčák, Zavřel, Gašpar, Knespl

FK Zbuzany 1953: Ordelt – Rohlík David, Uvíra, Zákostelský, Barciaga (C), Schneider (70. Adam Rohlík), Trýzna, Eichler, Rys, Jonáš (63.Surmaj), Zeman (82.Krasnyanyk)
    Náhradníci: Surmaj, Krasnyanyk, Rohlík Adam, Hovorka, Radimský

Rozhodčí: Severýn – Opočenský, Cichra