Alkmaar – Plzeň | 3:1 (po pr.) | | | Karabach – Šeriff Tiraspol | 2:1 (kon.) | | | Celje – Molde | 1:2 (kon.) |
FK Sūduva – Maccabi Tel Aviv | 0:3 (kon.) | | | Loko Záhřeb – Rapid | 0:1 (kon.) | | | Ludogorec – Midtjylland | 0:1 (kon.) |
Dinamo Brest – FK Sarajevo | 2:1 (kon.) | | | Legia – Omonia Nikósie | 0:2 (po pr.) | | | Kluž – Dinamo Záhřeb | 2:2 (5:6 po pen.) |
Young Boys – KÍ Klaksvík | 3:1 (kon.) | | | Celtic – Ferencváros | 1:2 (kon.) |
Niederkorn – Zeta | 3:0 (kon.) |
Hr. Králové – Vlašim | 1:0 (kon.) |
Val. Meziříčí – Frýdek-Místek | 0:1 (kon.) | | | Slavičín – Třinec | 0:3 (kont.) | | | Nový Jičín – Petřkovice | 0:3 (kon.) |
Ždírec – Vel. Meziříčí | 0:3 (kont.) | | | Lanžhot – Líšeň | 0:1 (kon.) | | | Strání – Kroměříž | 1:5 (kon.) |
Skaštice – Vyškov | 0:6 (kon.) | | | Hlubina – Vítkovice | 6:3 (kon.) | | | Hranice – Blansko | 0:3 (kont.) |
Stará Říše – Jihlava | 1:4 (kon.) | | | Rýmařov – Prostějov | 0:3 (kont.) | | | Dětmarovice – Hlučín | 1:6 (kon.) |
Olešnice – Uničov | 0:4 (kon.) | | | Admira Praha – Dukla Praha | 0:4 (kon.) | | | Přepeře – Varnsdorf | 3:1 (kon.) |
Komárov – Ústí n. L. | 1:3 (kon.) |
Rosice – FKM Vysočina Jihlava | 5:1 (kon.) |
85
|
Žlutou kartu dostává Žondra (MFK Frýdek-Místek).
|
|
84
|
Žlutou kartu dostává Veselý (TJ Valašské Meziříčí).
|
|
82
|
Žlutou kartu dostává Dziuba (MFK Frýdek-Místek).
|
|
77
|
Žlutou kartu dostává Hykel (MFK Frýdek-Místek).
|
|
74
|
Žlutou kartu dostává Zapalač (MFK Frýdek-Místek).
|
|
63
|
Žlutou kartu dostává Adam Varadi (MFK Frýdek-Místek).
|
|
41
|
Žlutou kartu dostává Michal Hladík (MFK Frýdek-Místek).
|
|
39
|
Žlutou kartu dostává Šimon Vrána (TJ Valašské Meziříčí).
|
Branky:
58. Varadi
Rozhodčí: Kostelník – Poláček, Šimoník
Diváci: 212
Karty: 39. Vrána (VAM), 84. Veselý (VAM) – 41. Hladík (FRM), 63. Varadi (FRM), 74. Zapalač (FRM), 77. Hykel (FRM), 82. Dziuba (FRM), 85. Žondra (FRM)
Neproměněná penalta:
TJ Valašské Meziříčí:
Pobořil – Vozák, Michálek, Žilinský, Veselý, Straka, Kiss Farkas, Vrána, Kuběna, Kadla, Gajdoš
Náhradníci: Michut – Žemla, Výmola, Daniš, Kelárek
Trenér:
FK Frýdek-Místek: Zouhar – Literák, Straňák, Dziuba, Russmann, Dudek, Varadi, Zapalač, Bzirský, Skwarczek, Hladík
Náhradníci: Bárta – Kebísek, Hykel, Žondra, Kaňák, Křenek, Niesner
Trenér:
Náhradníci: Michut – Žemla, Výmola, Daniš, Kelárek
Trenér:
FK Frýdek-Místek: Zouhar – Literák, Straňák, Dziuba, Russmann, Dudek, Varadi, Zapalač, Bzirský, Skwarczek, Hladík
Náhradníci: Bárta – Kebísek, Hykel, Žondra, Kaňák, Křenek, Niesner
Trenér:
Rozhodčí: Kostelník – Poláček, Šimoník
Diváci: 212
Mgr. Antonín Hořín