Bill Algeo - Ricardo Lamas | Lamas (kon.) | | | Magomed Ankalajev - Ion Cutelaba | (zruš.) |
Alexa Grassová - Ji Yeon Kim | Grassová (kon.) | | | Robbie Lawler - Neil Magny | Magny (kon.) |
Aleksandar Rakić - Anthony Smith | Rakić (kon.) |
2. etapa: Nice - Nice | Vítěz: J. Alaphilippe (FRA) (kon.) |
konec
2. etapa: Nice - Nice
Vítěz: J. Alaphilippe (FRA)
Petr Sumbal
Celkové pořadí po 2. etapě (žlutý trikot)
1. Julian Alaphilippe (Deceuninck-Quick-Step) FRA 8:41:35 hod
2. Adam Yates (Mitchelton-Scott) GBR +4 s
3. Marc Hirschi (Team Sunweb) SUI +7
4. Sergio Andres Higuita (EF Pro Cycling) COL +17
5. Tadej Pogačar (UAE Team Emirates) SLO +17
6. Esteban Chaves (Mitchelton-Scott) COL +17
7. Davide Formolo (UAE Team Emirates) ITA +17
8. Egan Bernal (Ineos Grenadiers) COL +17
9. Richard Carapaz (Ineos Grenadiers) ECU +17
10. Tom Dumoulin (Team Jumbo-Visma) NED +17
Konečné pořadí 2. etapy
1. Julian Alaphilippe (Deceuninck-Quick-Step) FRA 4:55:27 hod
2. Mark Hirschi (Team Sunweb) SUI +0 s
3. Adam Yates (Mitchelton-Scott) GBR +1
4. Greg van Avermaet (CCC Team) BEL +2
5. Sergio Andres Higuita (EF Pro Cycling) COL +2
6. Bauke Mollema (Trek-Segafredo) NED +2
7. Alexej Lucenko (Astana Pro Team) KAZ +2
8. Tadej Pogačar (UAE Team Emirates) SLO +2
9. Maxmilian Schachman (Bora-Hansgrohe) GER +2
10. Alberto Bettiol (EF Pro Cycling) ITA +2
Průběžné pořadí po 1. etapě (žlutý trikot)
1. Alexander Kristoff (UAE Team Emirates) NOR 3:46:13 hod
2. Mads Pedersen (Trek-Segafredo) DEN +4s
3. Cees Bol (Team Sunweb) NED +6
4. Sam Bennett (Deceuninck-Quic-Step) IRL +10
5. Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) SVK +10
6. Elia Viviani (Cofidis) ITA +10
7. Giacomo Nizzolo (NTT Pro Cycling Team) ITA +10
8. Bryan Couquard (Vital Concept) FRA +10
9. Anthony Turgis (Total direct Energie) FRA +10
10. Jasper Stuyven (Trek-Segafredo) BEL +10
...
103. Jan Hirt (CCC Team) CZE +10
127. Roman Kreuziger (NTT Pro Cycling Team) CZE +10
Průběžné pořadí bodovací soutěže (zelný trikot)
1. Alexander Kristoff (UAE Team Emirates) NOR 59 bodů
2. Mads Pedersen (Trek-Segafredo) DEN 30
3. Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) SVK 29
4. Sam Bennett (Deceuninck-Quic-Step) IRL 28
5. Michael Schär (CCC Team) SUI 20
6. Cees Bol (Team Sunweb) NED 20
7. Bryan Couquard (Vital Concept) FRA 18
8. Cyril Gautier (Vital Concept) FRA 17
9. Matteo Trentin (CCC Team) ITA 16
10. Fabien Grellier (Total Direct Energie) FRA 15
Průběžné pořadí vrchařské soutěže (puntíkovaný trikot)
1. Fabien Grellier (Total Direct Energie) FRA 2 body
2. Michael Schär (CCC Team) SUI 2
3 .Cyril Gautier (Vital Concept) FRA 2
Průběžné pořadí závodníků do 25 let (bílý trikot)
1. Mads Pedersen (Trek-Segafredo) DEN 3:46:17 hod
2. Cees Bol (Team Sunweb) NED +2 s
3. Sergio Andres Higuita (EF Pro Cycling) COL +6
4. Tadej Pogačar (UAE Team Emirates) SLO +6
5. Connor Swift (Team Arkea-Samsic) GBR +6
6. Casper Phillip Pedersen (Team Sunweb) DEN +6
7. Joris Nieuwenhuis (Team Sunweb) NED +6
8. Daniel Felipe Martínez (EF Pro Cycling) COL+6
9. Clément Russo (Team Arkea-Samsic) FRA +6
10. Egan Bernal (Ineos Grenadiers) COL +6
Průběžné pořadí týmů (žlutá čísla)
1. Trek-Segafredo 1:19:09 hod
2. UAE Team Emirates +0 s
3. Cofidis +0
4. Team Sunweb +0
5. Deceuninck-Quick-Step +0
6. Vital Concept +0
7. AG2R La Mondiale +0
8. Mitchelton-Scott +0
9. CCC Team +0
10. Team Jumbo-Visma +0
1. Julian Alaphilippe (Deceuninck-Quick-Step) FRA 8:41:35 hod
2. Adam Yates (Mitchelton-Scott) GBR +4 s
3. Marc Hirschi (Team Sunweb) SUI +7
4. Sergio Andres Higuita (EF Pro Cycling) COL +17
5. Tadej Pogačar (UAE Team Emirates) SLO +17
6. Esteban Chaves (Mitchelton-Scott) COL +17
7. Davide Formolo (UAE Team Emirates) ITA +17
8. Egan Bernal (Ineos Grenadiers) COL +17
9. Richard Carapaz (Ineos Grenadiers) ECU +17
10. Tom Dumoulin (Team Jumbo-Visma) NED +17
Konečné pořadí 2. etapy
1. Julian Alaphilippe (Deceuninck-Quick-Step) FRA 4:55:27 hod
2. Mark Hirschi (Team Sunweb) SUI +0 s
3. Adam Yates (Mitchelton-Scott) GBR +1
4. Greg van Avermaet (CCC Team) BEL +2
5. Sergio Andres Higuita (EF Pro Cycling) COL +2
6. Bauke Mollema (Trek-Segafredo) NED +2
7. Alexej Lucenko (Astana Pro Team) KAZ +2
8. Tadej Pogačar (UAE Team Emirates) SLO +2
9. Maxmilian Schachman (Bora-Hansgrohe) GER +2
10. Alberto Bettiol (EF Pro Cycling) ITA +2
Průběžné pořadí po 1. etapě (žlutý trikot)
1. Alexander Kristoff (UAE Team Emirates) NOR 3:46:13 hod
2. Mads Pedersen (Trek-Segafredo) DEN +4s
3. Cees Bol (Team Sunweb) NED +6
4. Sam Bennett (Deceuninck-Quic-Step) IRL +10
5. Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) SVK +10
6. Elia Viviani (Cofidis) ITA +10
7. Giacomo Nizzolo (NTT Pro Cycling Team) ITA +10
8. Bryan Couquard (Vital Concept) FRA +10
9. Anthony Turgis (Total direct Energie) FRA +10
10. Jasper Stuyven (Trek-Segafredo) BEL +10
...
103. Jan Hirt (CCC Team) CZE +10
127. Roman Kreuziger (NTT Pro Cycling Team) CZE +10
Průběžné pořadí bodovací soutěže (zelný trikot)
1. Alexander Kristoff (UAE Team Emirates) NOR 59 bodů
2. Mads Pedersen (Trek-Segafredo) DEN 30
3. Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) SVK 29
4. Sam Bennett (Deceuninck-Quic-Step) IRL 28
5. Michael Schär (CCC Team) SUI 20
6. Cees Bol (Team Sunweb) NED 20
7. Bryan Couquard (Vital Concept) FRA 18
8. Cyril Gautier (Vital Concept) FRA 17
9. Matteo Trentin (CCC Team) ITA 16
10. Fabien Grellier (Total Direct Energie) FRA 15
Průběžné pořadí vrchařské soutěže (puntíkovaný trikot)
1. Fabien Grellier (Total Direct Energie) FRA 2 body
2. Michael Schär (CCC Team) SUI 2
3 .Cyril Gautier (Vital Concept) FRA 2
Průběžné pořadí závodníků do 25 let (bílý trikot)
1. Mads Pedersen (Trek-Segafredo) DEN 3:46:17 hod
2. Cees Bol (Team Sunweb) NED +2 s
3. Sergio Andres Higuita (EF Pro Cycling) COL +6
4. Tadej Pogačar (UAE Team Emirates) SLO +6
5. Connor Swift (Team Arkea-Samsic) GBR +6
6. Casper Phillip Pedersen (Team Sunweb) DEN +6
7. Joris Nieuwenhuis (Team Sunweb) NED +6
8. Daniel Felipe Martínez (EF Pro Cycling) COL+6
9. Clément Russo (Team Arkea-Samsic) FRA +6
10. Egan Bernal (Ineos Grenadiers) COL +6
Průběžné pořadí týmů (žlutá čísla)
1. Trek-Segafredo 1:19:09 hod
2. UAE Team Emirates +0 s
3. Cofidis +0
4. Team Sunweb +0
5. Deceuninck-Quick-Step +0
6. Vital Concept +0
7. AG2R La Mondiale +0
8. Mitchelton-Scott +0
9. CCC Team +0
10. Team Jumbo-Visma +0
Puntíkovaný trikot: Benoit Cosnefroy
Bílý trikot: Mark Hirschi
1. Julian Alaphilippe (Deceuninck-Quick-Step) FRA 8:41:35 hod
2. Adam Yates (Mitchelton-Scott) GBR +4 s
3. Marc Hirschi (Team Sunweb) SUI +7
4. Sergio Andres Higuita (EF Pro Cycling) COL +17
5. Tadej Pogačar (UAE Team Emirates) SLO +17
6. Esteban Chaves (Mitchelton-Scott) COL +17
7. Davide Formolo (UAE Team Emirates) ITA +17
8. Egan Bernal (Ineos Grenadiers) COL +17
9. Richard Carapaz (Ineos Grenadiers) ECU +17
10. Tom Dumoulin (Team Jumbo-Visma) NED +17
1. Julian Alaphilippe (Deceuninck-Quick-Step) FRA 4:55:27 hod
2. Mark Hirschi (Team Sunweb) SUI +0 s
3. Adam Yates (Mitchelton-Scott) GBR +1
4. Greg van Avermaet (CCC Team) BEL +2
5. Sergio Andres Higuita (EF Pro Cycling) COL +2
6. Bauke Mollema (Trek-Segafredo) NED +2
7. Alexej Lucenko (Astana Pro Team) KAZ +2
8. Tadej Pogačar (UAE Team Emirates) SLO +2
9. Maxmilian Schachman (Bora-Hansgrohe) GER +2
10. Alberto Bettiol (EF Pro Cycling) ITA +2