Nižněkamsk – Viťaz 4:3 (kon.) | Magnitogorsk – Soči 6:0 (kon.) | Čeljabinsk – Kunlun 3:1 (kon.)
Kazaň – Petrohrad 3:2 (po pr.)
Traktor Čeljabinsk
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Red Star Kunlun
Neděle 06.09.2020, 14:00 • Valerij Bělousov Traktor Arena, Čeljabinsk • KHL

To už je z mé strany vše. Užijte si zbytek neděle! (16:33:43)

Dnešní utkání navštívilo 2975 diváků.

Československá stopa

Roman Will (CEL) 60 minut, 17 zákroků, 1 gól, 94,4%
    Lukáš Sedlák (CEL) 0+0, 4 střely, čas na ledě 18:39
    Tomáš Hyka (CEL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:39

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 47:18 (19:5, 11:6, 17:7)
    Zblokované střely – 17:12
    Vyhraná vhazování – 36:24
    Trestné minuty – 14:12
    Hity – 9:21

Hokejisté Čeljabinsku vítězí nad Kunlunem 3:1 a připisují si tak první vítězství v sezóně. Naopak čínský klub prohrál i své druhé utkání. Domácí se ujali vedení ve 13. minutě, kdy se v přesilovce 5 na 3 prosadil Ivan Nikolišin. Ve druhé třetině zdvojnásobil vedení Traktoru Anton Lazarev a na 3:0 zvýšil ve 44. minutě Vitalij Kravcov. Hosté se jedinkrát radovali až v čase 59:59, kdy v přesilovce vylepšené o odvolaného brankáře sebral Romanovi Willovi čisté konto Ivan Nikolišin.

59:59 Ivan NIKOLIŠIN - 3:1

59:59
    Red Star Kunlun právě vstřelil branku
    Roman Will přichází o čisté konto 0,7 sekundy před koncem zápasu! Nahození Dmitrije Megalinského si našlo cestu až za záda brankáře Traktoru. Puk ještě tečoval IVAN NIKOLIŠIN, který je označen za autora gólu. Asistence: Ruslan Pedan a Dmitrij Megalinskij.

59:47
    Hosté si vyžádali oddechový čas a odvolávají brankáře!

59:47
    Rozhodčí chtějí ještě vykázat nějakou činnost a tak se rozhodli vylučovat. Dvě minuty za krosček obdržel domácí Pjotr Jasinskij.

59:41
    Ilja Krikunov se ještě dostal k bekhendovému pokusu z otočky. Domácí branku minul.

59:01
    Běží už poslední minuta.

58:49
    Zyrjanov to zkoušel z ostrého úhlu, Will připraven.

58:22
    Kravcov získal puk za hostující brankou. Jeho přihrávka však jen prošla prostorem u brankoviště.

58:01
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:55
    Střelu Baldajeva z levého kruhu pokryl Roman Will. Puk přidržel na své hrudi.

57:00
    Zakázané uvolnění domácích.

56:40
    Momentálně se hraje hlavně o čisté konto pro Romana Willa. O vítězi zápasu je s největší pravděpodobností jasno.

55:37

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 13. Kalinin (Pilut, Byvalcev), 26. A. Lazarev (Jevenko), 44. Kravcov (Byvalcev, Manuchov) – 60. Nikolišin (Pedan, Megalinskij)

Traktor Čeljabinsk: Will (Fedotov) – Karpuchin, Bailen (A), Manuchov, Pilut, Ogurcov, Jasinskij, Jevenko, Kirpičnikov – Hyka, Sedlák (A), Äberg – Kravcov, Byvalcev, Kalinin (C) – Avcin, Osnovin, Polygalov – Šarov, A. Michejev, A. Lazarev.
    Red Star Kunlun: Šikin (Lazušin) – Starikov, D. Osipov, Pedan, Megalinskij, Baldajev, Gimajev – Zyrjanov, Kitarov (C), Archipov – Glinkin, Nikolišin, Krikunov (A) – Maximov, Kručinin (A), Monachov – Šachvorostov, Dugin, Markovin – Šaporev.

Rozhodčí: Bělov, Beljajev – Kanifadin, Černyšjov