Dánsko – Anglie | 0:0 (kon.) | | | Belgie – Island | 5:1 (kon.) | | | Švédsko – Portugalsko | 0:2 (kon.) |
Francie – Chorvatsko | 4:2 (kon.) |
Arménie – Estonsko | 2:0 (kon.) | | | Gruzie – S. Makedonie | 1:1 (kon.) | | | Lucembursko – Černá Hora | 0:1 (kon.) |
Kypr – Ázerbájdžán | 0:1 (kon.) |
San Marino – Lichtenštejnsko | 0:2 (kon.) |
Faerské ostrovy – S. Makedonie | 1:2 (kon.) | | | Lotyšsko – Estonsko | 1:1 (kon.) | | | Belgie – Německo | 4:1 (kon.) |
Lucembursko – Arménie | 2:1 (kon.) | | | Lichtenštejnsko – Gruzie | 0:2 (kon.) | | | Litva – Skotsko | 0:1 (kon.) |
Polsko – Rusko | 1:0 (kon.) | | | Finsko – Ukrajina | 0:2 (kon.) | | | Sev. Irsko – Dánsko | 0:1 (kon.) |
Malta – Rumunsko | 0:3 (kon.) | | | Moldavsko – Bosna | 1:1 (kon.) | | | Švédsko – Itálie | 3:0 (kon.) |
Portugalsko – Bělorusko | 0:0 (odl.) | | | Izrael – Kazachstán | 1:2 (kon.) | | | Albánie – Andorra | 3:1 (kon.) |
Srbsko – Bulharsko | 1:2 (kon.) | | | Nizozemsko – Norsko | 2:0 (kon.) | | | Slovensko – Švýcarsko | 1:2 (kon.) |
Rakousko – Anglie | 1:2 (kon.) |
Meteor – Sparta | 1:5 (kon.) |
Meteor – Sparta | 0:4 (kon.) |
Poprad – Slovan Bratislava U21 | 3:0 (kon.) |
Dunajská Lužná – Pohronie | 0:4 (kon.) |
konec
Lotyšsko
1:1
(0:0)
Estonsko
Rostislav Králik
Branky:
61. Regža – 53. Reinkort
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 2:2. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 8:9.
Rozhodčí: Kikačešvili – Elikašvili, Čigogidze
Diváci:
Karty: 31. Liepa (LAT), 50. Minkevičs (LAT), 77. Birka (LAT), 81. Kiršs (LAT) – 87. Reinkort (EST)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 2:2. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 8:9.
Lotyšsko:
Kudrjavcevs – Birka, Balodis (C), Litvinskis, Minkevičs – Liepa, Saveljevs (70. Ozolinš) – Kokins (70. Kiršs), Zelenkovs, Grinbergs – Regža.
Náhradníci: Purinš, Soloha – Veips, Kipsts, Ozolinš, Soloveičkis, Kiršs, Čudars, Cucurs.
Trenér:
Estonsko: Nömm – Miil, Villota, Lipp (C) (87. Roosalu), Käos – Uljanov (73. Öigus), Poom, Soomets, Välja (78. Kask), Pärn (73. Soomre) – Reinkort.
Náhradníci: Vallner – Maanas, Järviste, Öigus, Edur, Kask, Soomre, Reimaa, Roosalu.
Trenér:
Náhradníci: Purinš, Soloha – Veips, Kipsts, Ozolinš, Soloveičkis, Kiršs, Čudars, Cucurs.
Trenér:
Estonsko: Nömm – Miil, Villota, Lipp (C) (87. Roosalu), Käos – Uljanov (73. Öigus), Poom, Soomets, Välja (78. Kask), Pärn (73. Soomre) – Reinkort.
Náhradníci: Vallner – Maanas, Järviste, Öigus, Edur, Kask, Soomre, Reimaa, Roosalu.
Trenér:
Rozhodčí: Kikačešvili – Elikašvili, Čigogidze
Diváci:
Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Artur Uljanov, přichází Joonas Öigus.
Střídání v týmu Lotyšsko: ze hřiště odchází Aleksejs Saveljevs, přichází Rihards Ozolinš.