Kladno – Hostivař 4:2 (kon.) | Dobřany – Ústí n/L 2:5 (kon.) | Letohrad – Pardubice 1:3 (kon.)
Karviná – Hr. Králové 6:5 (po s.s.) | Plzeň – Most 0:0 (odl.)
TJ Snack Dobřany
2:5 (0:1, 2:4, 0:0)
Elba DDM Ústí nad Labem
Sobota 12.09.2020, 13:00CROSSDOCK Extraliga • 2. kolo

Ve třetí třetině jsme již žádnou branku neviděli. Hosté svůj tříbrankový náskok udrželi a připisují si druhou výhru v letošní sezóně, naopak Dobřany na své první vítězství v novém ročníku stále čekají. (14:48:31)

44:43
    Domácí hned po buly posílají míček na druhou stranu hřiště a tam se také odehrají poslední vteřiny.

44:40
    V závěru zápasu si Ústí nad Labem ještě zahraje početní výhodu.

44:40
    Vyloučení v týmu TJ Snack Dobřany (Stráský – 2 min., faul loktem).

44:30
    Zakázané uvolnění hostů, hra se přesune opět před ústeckého gólmana.

44:06
    Probíhá poslední minuta poslední části a zdá se, že o vítězi je již rozhodnuto.

43:45
    Míček se při ústecké rozehrávce dotkl stropu haly, hra je přerušena a bude se vhazovat po levé ruce Rechtorika.

43:06
    Dobřany jsou v plném počtu.

41:59
    Ústí prověřilo Hájka z pravé strany, ten si ale bez problémů se situací poradil.

41:13
    Západočeši posílají míček až k Rechtorikovi. Hosté si tak musí hledat novou cestu do útočného pásma.

41:06
    Vyloučení v týmu TJ Snack Dobřany (Málek – 2 min., sekání).

40:25
    Soukup pálil z otočky z mezikruží, domácí gólman pohotově zasahuje.

40:01
    Již delší dobu se hraje bez výraznějších šancí.

39:45
    Dobřanský gólman má míček ve své moci a přerušuje hru.

38:43
    Petr Zdvořáček se tlačil do samostatného úniku, ale byl bráněn domácím hráčem a nepovedlo se mu ideálně vystřelit.

37:58
    Ústí hraje v plném počtu.

36:50
    Tomáš se snažil obrat domácí o balonek, ovšem Dobřanům se ho podařilo udržet ve své moci a stále nebezpečně ohrožují hostující klec.

36:21
    Hráčům ze severu Čech se podařilo vyhodit. Domácí ale byli rychle zpátky a Rechtorik musel zasahovat.

Markéta Peclová

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 24. Braun (Bárta, Truchlý), 26. Braun (V. Šlehofer) – 15. Grus (Vaněk, P. Zdvořáček), 25. Vaněk (P. Zdvořáček), 27. Soukup, 28. Michajličenko (Giesel, Grus), 29. Gottfried (Soukup, Haas)

TJ Snack Dobřany: Jásek (Hájek) – Stráský, Truchlý, Sloup, Matoušek, Bárta, Voves – Neumaier, O. Šlehofer, Lang, Malecha, Braun, Dlugoš, J. Kovářík, Čech, Duchek, V. Šlehofer, Málek, Bárta, D. Kovářík
    Elba DDM Ústí nad Labem: Rechtorik (Landt) – Sedláček, Poláček, Strnad, Grus, Bečvář, M. Zdvořáček, Michajličenko – Soukup, Stupka, Geisel, Vaněk, Haas, Tůma, Tomáš, P. Zdvořáček, Škurla, Gottfried, Červinka, Bačák

Rozhodčí: Michal Kasner, Tadeáš Bartoš