Kladno – Kolín | 7:1 (kon.) | | | Vsetín – Šumperk | 6:0 (kon.) | | | Havířov – Sokolov | 1:2 (kon.) |
Poruba 2011 – Benátky n/J | 3:1 (kon.) | | | Litoměřice – Třebíč | 4:3 (po pr.) | | | Jihlava – Prostějov | 3:2 (kon.) |
Chabarovsk – CSKA Moskva | 1:5 (kon.) | | | Novosibirsk – Kunlun | 5:4 (kon.) | | | Barys – Dynamo Moskva | 4:5 (po pr.) |
VUT Cavaliers Brno – HC MUNI | 5:3 (3:0 po s.n.) |
Fehérvár – Bratislava Capitals | 0:0 (zruš.) | | | Kobra – Příbram | 6:3 (kon.) | | | Řisuty – Kobra | 0:0 (zruš.) |
Mladá Boleslav – Čáslav | 2:5 (kon.) |
konec
HC Blansko
3:32
(0:5, 1:12, 2:15)
HC Orli Znojmo
45:16
|
Vyloučení v týmu HC Blansko (Jakub Mikulášek – 2 min., faul kolenem).
|
|
39:18
|
Vyloučení v týmu HC Blansko (Vojtěch Volf – 2 min., podrážení).
|
|
39:18
|
Vyloučení v týmu HC Blansko (Vojtěch Volf – 2 min., podrážení).
|
|
32:50
|
Vyloučení v týmu HC Orli Znojmo (Bára Kafková – 2 min., podrážení).
|
|
23:07
|
Vyloučení v týmu HC Orli Znojmo (Jan Albert Trojan – 2 min., podrážení).
|
|
22:59
|
Vyloučení v týmu HC Blansko (Matěj Kafoňek – 2 min., podrážení).
|
|
14:54
|
Vyloučení v týmu HC Blansko (Vojtěch Volf – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Vojtěch Volf.
|
Branky a nahrávky:
24. Kafoňek (Mikulášek), 45. Dufek, 56. Sedláček (Blažek) – 1. Tkadlec (Kafková), 1. Soukup (Wald), 7. Tkadlec, 12. Ackermann (Kello), 13. Pavelčík, 23. Ackermann (Tkadlec), 29. Tkadlec (Pavelčík), 31. Kello (Pavelčík), 32. Kafková (Soukup), 33. Tkadlec (Ackermann), 33. Soukup, 33. Kafková (Pavelčík), 34. Sedlák, 36. Kafková (Pavelčík), 38. Wald (Ackermann), 39. Trojan, 40. Soukup, 42. Ackermann (Soukup), 43. Teleki (Votava), 43. Soukup (Votava), 48. Soukup, 49. Tkadlec (Votava), 49. Tkadlec (Ackermann), 51. Sedlák, 52. Wald (Sedlák, Soukup), 53. Votava (Trojan), 54. Pavelčík, 55. Kafková, 55. Pavelčík (Kello), 56. Tkadlec (Votava), 58. Soukup, 60. Wald (Ackermann)
Rozhodčí: Matyáš Formánek, Lukáš Ošlejšek
Diváci: 32
Neproměněná penalta:
HC Blansko:
B. Joura — M. Kafoňek, V. Sedláček, D. Dufek, J. Mikulášek, M. Blažek, M. Čech, M. Persch, W. Regec, V. Volf, M. Altrichter, J. Malec, L. Hanák, M. Hejč, P. Valouch
Náhradníci:
Trenér:
HC Orli Znojmo: O. Slavík — O. Soukup, L. Tkadlec, D. Ackermann, M. Pavelčík, B. Kafková, J. Votava, D. Wald, P. Sedlák, R. Kello, J. Trojan, J. Teleki, J. Irmann, A. Protivinský
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Orli Znojmo: O. Slavík — O. Soukup, L. Tkadlec, D. Ackermann, M. Pavelčík, B. Kafková, J. Votava, D. Wald, P. Sedlák, R. Kello, J. Trojan, J. Teleki, J. Irmann, A. Protivinský
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Matyáš Formánek, Lukáš Ošlejšek
Diváci: 32