České Budějovice – Slavia 1:10 (kon.)
konec
Dynamo PCO České Budějovice
1:10 (0:6)
SK Slavia Praha
Neděle 13.09.2020, 19:00 • SH TJ Lokomotiva České Budějovice • 1. Futsal liga • 2. kolo
Předzápasové kurzy
   
  38:09
  Slavia právě vstřelila branku!
  Autorem branky je HRUŠKA. Asistence: Záruba. Záruba dnes bude mít slušnou bilanci. Nástřelem našel úplně osamoceného Hrušku, který vstřelil druhý gól v zápase. Hruška bude dnes po cestě do Prahy očividně na hrušce.
   
  37:56
  Slavia právě vstřelila branku!
  Autorem branky je HRUŠKA. Asistence: Sláma. Sláma si udělal výlet k domácím, dvěma stahovačkami ošálil obránce, posunul míč na Hrušku, který se nemýlil.
   
  37:02
  Slavia právě vstřelila branku!
  Autorem branky je ZÁRUBA. Asistence: Homola.Slavia právě vstřelila branku!
  Autorem branky je ZÁRUBA. Asistence: Homola. Tahle dvojice si rozumí. Homola předal na vlastní polovině balón Zárubovi, který stahovačkou na střed a následnou střelo na přední, zvyšuje náskok hostů.
   
  29:55
  Dynamo právě vstřelilo branku!
  Autorem branky je HRIC D.. Asistence: Hric J..Gól ve stylu: Já na bráchu, brácha na mně. J. Hric posunul míč na bráchu D. Hrice, který od vlastní branky lobem překonal vystoupeného Karpiaka. Krásný gól.
   
  29:01
  Slavia právě vstřelila branku!
  Autorem branky je SLÁMA. Asistence: Homola. Aktivní kapitán Homola posunul míč na Slámu, který prudkou ranou zvyšuje na 7:0. Beránkovi lacině propadl míč za brankovou čáru.
   
  16:56
  Slavia právě vstřelila branku!
  Autorem branky je KŘEMEN. Asistence: Záruba. Hosté zamkli domácí na jejich půlce. Homola navádel balon na střed, zakončil a ke zblokované střele se dostal Záruba. Ten střelu Homoly nezopakoval, naopak ji pouze naznačil a míč posunul dále na Křemena, který upravil na 6:0.
   
  15:34
  Slavia právě vstřelila branku!
  Autorem branky je ZÁRUBA. Asistence: Homola. Tato dvojice si rozumí! Homola nalezl na pravé straně nenápadnou přihrávkou Zárubu, který si navedl míč na levou nohu a ranou do rohu branky zvýšil na 5:0.
   
  14:11
  Slavia právě vstřelila branku!
  Jošt je dnes při chuti, stejně jako celý tým hostů. Opět po pravé straně kombinace na jejíž konci byl Jošt, jenž uklízel míč do prázdné branky.
   
  12:12
  Slavia právě vstřelila branku!
  Na 3:0 upravuje Jošt. Výsledek tlaku Slavie zmanená třetí branku. Jošt přijmul přihrávku patičkou od Lovskiho a prudkou ranou trefiuje skulinku mezi tělem Beránka a brankovou konstrukcí. Příliš snadný gól.
   
  08:16
  Slavia právě vstřelila branku!
  Slavia po naučené kombinaci vstřílí druhou branku. Na pravé straně táhl míč Homola, nástřelem na zadní hledal Brychtu, který v nelehké pozici umístil míč za záda Beránka.
   
  04:47
  Slavia právě vstřelila branku!
  De Souza se opřel do míče z přímého kopu a Beránek neměl nejmenší šanci reagovat. De Souza umístil ránu do levého horního rohu. Gól však pramení z déle trvajícího tlaku, který Slavia vyvinula.

  Štěpán Prokeš

  Branky: 30. D. (J.) – 5. Souza, 9. Brychta (Homola), 13. Jošt (Leovsik), 15. Jošt (Vaktor), 16. Záruba (Homola), 17. Křemen (Záruba), 30. Sláma (Homola), 38. Záruba (Homola), 38. Hruška (Sláma), 39. Hruška (Záruba)

  Karty:   15. Hrbáč (CEB)


  Dynamo PCO České Budějovice: Beránek (Jasenský) – Pouzar (K), Hric D., Hric. J, Peterek – Sláma, Benát, Hrbáč, Jasanský
  SK Slavia Praha: Karpiak (Vondráček) – Brychta, Vaktor, Jošt, Leovski, Hruška – Sláma Z., Plíšek, De Souza, Záruba, Křemen

  Rozhodčí: Petr – Kliner – Rygl (delegát Tanáč)

  Diváci: 50
  thejrc.org