Sparta – Zlín | 3:0 (kon.) | | | K. Vary – Třinec | 2:5 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Motor ČB | 5:2 (kon.) |
Pardubice – Plzeň | 3:2 (po pr.) | | | Olomouc – Liberec | 1:4 (kon.) | | | Litvínov – Mountfield HK | 2:4 (kon.) |
Jekatěrinburg – Omsk | 4:3 (po pr.) | | | Čeljabinsk – Chabarovsk | 5:0 (kon.) | | | Kazaň – Soči | 5:3 (kon.) |
Dynamo Moskva – Spartak Moskva | 5:0 (kon.) | | | Petrohrad – N.Novgorod | 2:1 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Chrudim | 0:0 (odl.) | | | Kobra – Písek | 5:2 (kon.) | | | Technika Brno – Vsetín | 2:7 (kon.) |
Kralupy n. Vltavou – Ústí n/L | 6:2 (kon.) | | | Poruba 2011 – HK MD Šumperk | 4:5 (1:0 po s.n.) | | | Přerov – Warriors Brno | 0:0 (odl.) |
North wings Ústí – Akademici Plzeň | 4:1 (kon.) |
Karlovy Vary – Zlín sledge | 2:0 (kon.) | | | SHK Mustangové – SOHO Olomouc | 5:2 (kon.) | | | HC Sparta Praha Sledge – Havířov | 5:0 (kon.) |
konec
Traktor Čeljabinsk
5:0
(2:0, 2:0, 1:0)
Amur Chabarovsk
57:02
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Jurij Sergijenko – 2 min., podrážení).
|
|
51:43
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vladimir Butuzov – 2 min., vysoká hůl).
|
|
50:44
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Vjačeslav Osnovin – 2 min., držení).
|
|
47:15
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Gleb Korjagin – 2 min., hákování).
|
|
44:14
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Pjotr Jasinskij – 2 min., hákování).
|
|
33:18
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Igor Polygalov – 2 min., sekání).
|
|
33:14
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Nail Jakupov – 2 min., podrážení).
|
|
27:54
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Pontus Äberg – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
|
|
14:37
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Lawrence Pilut – 2 min., podrážení).
|
|
07:48
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Nikita Kamalov – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
1. Byvalcev (Äberg, Pilut), 16. Byvalcev, 34. Sedlák (Manuchov, Kalinin), 38. Kravcov (Bailen, Hyka), 54. Bailen (Kravcov, Hyka)
Rozhodčí: Gašilov, Ravodin – Maximovskij, Sadovnikov
Diváci: 3008
Neproměněná penalta:
Traktor Čeljabinsk:
Will (Fedotov) – Bailen, Karpuchin, Pilut, Manuchov, Jasinskij, Ogurcov, Kirpičnikov, Jevenko – Sedlák, Hyka, Kravcov – Byvalcev, Kalinin, Äberg – Polygalov, Avcin, Kosov – A. Lazarev, Osnovin, Šarov.
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Langhamer (Kiseljov) – S. Těreščenko, V. Vasiljev, Kamalov, Turbin, Ignatovič, Sergijenko, Korjagin, Zimin – A. Kuzněcov, Jakupov, Fajzullin – Vl. Ušenin, Gorškov, Vj. Ušenin – Gizdatullin, V. Butuzov, Polunin – Kacuba, Železkov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Langhamer (Kiseljov) – S. Těreščenko, V. Vasiljev, Kamalov, Turbin, Ignatovič, Sergijenko, Korjagin, Zimin – A. Kuzněcov, Jakupov, Fajzullin – Vl. Ušenin, Gorškov, Vj. Ušenin – Gizdatullin, V. Butuzov, Polunin – Kacuba, Železkov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gašilov, Ravodin – Maximovskij, Sadovnikov
Diváci: 3008
Denisa Józsová